Czytasz
Yves Tumor prezentuje nowy singiel

Yves Tumor prezentuje nowy singiel

Yves Tumor

Yves Tumor w ubiegłym roku zaliczył transfer z PAN do kultowego Warp Records. Posłuchajcie premierowego singla zapowiadającego nowy album muzyka!

Yves Tumor dał się poznać światu dzięki debiutanckiemu, znakomitemu albumowi Serpent Music. Krążek wydany w berlińskim PAN zdobył uznanie wśród krytyków i słuchaczy i zaowocował zainteresowaniem ze strony Warpa. W międzyczasie Sean Bowie wypuścił mikstejp Experiencing the Deposit of Faith na Soundcloudzie, który był jego bardziej ambientowym wcieleniem, a także udzielił się na składance Mono No Aware.

Noid to ponowny skręt w zupełnie inną stylistykę. Nas to bardzo cieszy, zdecydowanie lubimy, kiedy artyści poszukują, zmieniają się i zaskakują. Yves Tumor jest tego najlepszym przykładem. W nowym numerze czuć zarówno echa twórczości Deana Blunta, Mykki Blanco, jak i najntisowego quasi-skejtowskiego rocka (?). Niezwykle melodyjny i wpadający w ucho utwór. Tumorowi nie można odmówić odważnego, intrygującego podejścia.

Przypominamy, że queerowy muzyk będzie jedną z gwiazd warszawskiej odsłony Avant Art Festival. Wydarzenie odbędzie się 5 października w praskim Koneserze, a wspólnie z Tumorem wystapią Lotic i Errorsmith. Pełen program i bilety na Avant Art znajdziecie TUTAJ.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone