Czytasz
Znamy artystów, którzy pojawią się na festiwalu WROsound

Znamy artystów, którzy pojawią się na festiwalu WROsound

WROsound

14 i 15 czerwca na wrocławskim Placu Społecznym odbędzie się jedenasta edycja festiwalu WROsound, w którego programie właśnie pojawiły się pierwsze nazwiska. Kogo możemy się tam spodziewać?

Wrocławski festiwal miejski WROsound jest jednym z tych, który na przestrzeni lat przeszedł diametralną zmianę. Ze skoncentrowanego na lokalnych twórcach, odbywającego się w ciasnych wrocławskich miejscówkach wydarzenia, stał się znaczącą, goszczącą światowej sławy artystów imprezą.

Rok temu świętowaliśmy jubileuszową, dziesiątą edycję WROsoundu, która na wrocławski Plac Społeczny przyciągnęła fanów m.in. formacji PRO8L3M czy jazzowych wariacji od EABS. Jednak patrząc na tegoroczne ogłoszenie artystów, widać że nie był to koniec ambicji organizatorów imprezy.

Kogo więc zaprosili na jedenastą edycję WROsoundu? Wiemy, że zagra tam m.in. Michael Kiwanuka – soulowo-folkowy muzyk z Wielkiej Brytanii, którego krążek “Love & Hate” dotarł na szczyt najchętniej kupowanych albumów na wyspach, a także SOHN, Smif-N-Wessun, ONUKA i Alfa Mist . Natomiast jeśli chodzi o reprezentantów rodzimego rynku, to zapewne ucieszy Was informacja o występie Sokoła! Tenza sprawą pierwszego solowego albumu jest w ostatnim czasie na ustach wszystkich i na pniu wyprzedaje wszystkie ogłaszane koncerty.

Sprawdź też
Sokół i Pezet

Jeśli planujecie zaliczyć któryś z tych koncertów, to wpadajcie w czerwcu na Plac Społeczny! Bilety na WROsound będą w sprzedaży od 8 kwietnia i oczywiście będziecie mogli kupić je w Going.My będziemy tam na 100%!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone