Czytasz
Machine Gun Kelly przyjedzie do Warszawy w ramach Hotel Diablo Tour

Machine Gun Kelly przyjedzie do Warszawy w ramach Hotel Diablo Tour

Machine Gun Kelly

Co przyniesie koncertowa druga połowa roku? Do Polski wpadnie znany i lubiany raper Machine Gun Kelly.

Machine Gun Kelly wraca do Polski. Amerykański raper swego czasu uważany za cudowne dziecko rapu ponownie wystąpi w stołecznej Progresji. Koncert odbędzie się w ramach trasy Hotel Diablo, która zahaczy również o Los Angeles, Berlin, Londyn, Tokio, Moskwę czy Bangkok.

KUP BILET

Szaleństwo związane z MGK nie maleje. Raper nie dość, że ma na swoim koncie trzy studyjne albumy (a kolejny w drodze) to jeszcze na dobre rozpoczął karierę aktorską. Wystąpił m.in. u boku Sandry Bullock w netfliksowych filmach – horrorze Nie otwieraj oczu oraz biograficznym Brud o zespole Mötley Crüe, gdzie wcielił się w role Tommy’ego Lee. Jak widać, w Warszawie będziecie mogli podziwiać nie tylko muzyczne, ale i aktorskie umiejętności Colsona Bakera.

Na 2019 rok zapowiedziana jest również premiera czwartego krążka w dorobku muzyka. Do tej pory, światło dzienne ujrzały trzy płyty, na których MGK współpracował z takimi tuzami jak m.in. Tech9ne, Ty Dolla $ign, Waka Flocka Flame czy DMX i Quavo.

Machine Gun Kelly zagra w Progresji 11 września. Bilety na to wydarzenie dostępne są w Going.! Poniżej możecie posłuchać playlisty przygotowanej przez artystę specjalnie na to wydarzenie.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone