Czytasz
Znamy zwycięzcę akcji SBM Starter. Kto podpisze kontrakt z wytwórnią?

Znamy zwycięzcę akcji SBM Starter. Kto podpisze kontrakt z wytwórnią?

Znowu Tony SBM Starter

Po długich obradach jury akcji SBM Starter ogłosiło, że najbardziej przypadł mu do gustu mniej znany debiutant. Przyznano także nagrody w innych kategoriach.

Walka do końca w akcji SBM Starter

6 grudnia dokonano ostatecznego wyboru po trwającym trzy godziny streamie akcji SBM Starter, podczas którego Solar, Białas, Lanek i Kinny Zimmer przesłuchali dziesiątki zgłoszeń uczestników. Wydarzenie było transmitowane na kanale Merghaniego na Twitchu i śledziło je kilkadziesiąt tysięcy widzów. Zwycięzcą został Znowu Tony, wyróżniający się błyskotliwym i kreatywnym stylem rapowania, który przywodził jurorom na myśl Taco Hemingwaya. Rapera nagrodzono kontraktem wydawniczym.

Solar zasugerował natomiast, że możliwe, iż więcej uczestników akcji podpisze kontrakty. Nic w tym dziwnego, skoro w konkursie wzięło udział wielu utalentowanych artystów, a dyskusje były bardzo intensywne.

A co z nagrodami publiczności?

Inny raper, Nikoś, zgarnął 50 tysięcy złotych. Był on najpopularniejszym twórcą biorącym udział w Starterze, bo jego treści zebrały ponad 523 tysiąca serduszek. Nikodem ma doświadczenie w rapie (wystąpił w 2021 roku u boku Maty na SBM FFestivalu oraz wręczał statuetkę podczas gali Popkillery w 2022 roku). W swoim zgłoszeniu opowiedział o szkole i swojej muzycznej historii. Jego nagranie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem widzów, co zaowocowało ponad siedmioma tysiącami komentarzy pod filmikiem.

Sprawdź też
Sarius

Nie pominięto również ulubienicy internautów, czyli RapTeściowej. Ta wyjątkowa raperka, nazywająca siebie najlepszą raperką geriatryczną, zgromadziła ponad 311 tysięcy polubień. Jako nagrodę publiczności otrzymała 10 tysięcy złotych. Łatwogang opublikował w sieci nagranie z momentu wręczenia nagrody.

To naprawdę dziwny news. Krzysztof Ibisz pojawił się w akcji SBM Starter

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone