Czytasz
Odwiedziliśmy pierwszy activity bar w Polsce – zobacz naszą relację z Zagrywek

Odwiedziliśmy pierwszy activity bar w Polsce – zobacz naszą relację z Zagrywek

Zagrywki

Nastawialiśmy się na otwarcie tej miejscówki na początku marca, jednak koronawirus pokrzyżował (nie tylko) nasze plany. Po trzech miesiącach oczekiwania, w końcu możemy korzystać z atrakcji w Zagrywkach!

Zagrywki otwierają się już dzisiaj, 9 czerwca, ale nam udało się zaglądnąć tam nieco wcześniej, by osobiście sprawdzić dostępne atrakcje. Oczywiście zrobiliśmy to z myślą o Was i czym prędzej musimy podzielić się wrażeniami! A jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie zasady będą panować w tym lokalu, jakich atrakcji się spodziewać i o co w tym wszystkim chodzi, przeczytajcie nasz krótki wywiad z odpowiedzialnym za to miejsce Igorem Konefałem.

Chcecie zarezerwować wizytę i spędzić dobrze czas w Zagrywkach? Zrobicie to tutaj!

To, co po przekroczeniu progu Zagrywek od razu rzuca się w oczy to mega świeży i ciekawy design oraz dbałość o najmniejsze szczegóły wystroju tego miejsca. Tworzy to klimatyczną całość, w której z przyjemnością można siedzieć długimi godzinami. Mamy w końcu do wykorzystania dwa bary i całe zaplecze gastronomiczne, więc nie ma opcji, żeby z nich nie skorzystać.

Co do samych atrakcji – wielokrotnie pisaliśmy o nich w swoich poprzednich zajawkach. Teraz przekonaliśmy się, które będziemy rezerwować najczęściej. Z raportu zadowolenia testerów wynika, że na pierwszym miejscu uplasowały się pokoje karaoke. Atrakcja ta przywędrowała do nas prosto z Tokio – to doskonała opcja dla osób, które swoim wokalem wolą nie krzywdzić obcych, albo chcą po prostu czuć maksymalną swobodę. W muzycznej biblioteczce są największe polskie i zagraniczne przeboje, a tablety umieszczone w pokojach dają też możliwość zamówienia jedzenia. Można więc śpiewać Kolorowy wiatr, objadać się przy tym pizzą i zapijać to zimnymi napojami. Nieźle, co?

Poza tym my, goingowi testerzy, uznaliśmy, że chętnie powrócimy również do podziemnej części Zagrywek, gdzie korzystaliśmy m.in. z flipperów, oraz crazy golfa. Ten ostatni jest dość specyficzną zajawką – na początku może się to wydawać lekko nudnawe, ale po chwili daje wielką satysfakcję i aż trudno oderwać się od tego golfowego transu. Klimat panujący w tej części lokalu jest najbardziej odjechany – wszystkie ściany pokryte są lustrami, znajdziecie tu pełno neonów i przyciemnionych świateł. Zrobiło to na nas naprawdę mocne wrażenie.

Po blisko dwóch godzinach zaba…, to znaczy testowania zagrywkowych atrakcji i spisywania oficjalnego raportu, możemy śmiało przyznać, że jesteśmy tym miejscem wprost oczarowani. Zwróciliśmy też uwagę na jego dostosowanie do obecnej, pandemicznej sytuacji i zapewniamy, że wszelkie zasady bezpieczeństwa są tam przestrzegane. Za dezynfekcję rąk dostaje się nawet bonusowe punkty!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to nadal bardzo istotne sprawy:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób (jeśli nie możesz go zachować, musisz mieć założoną maseczkę)

Sprawdź też

– obowiązek noszenia maseczek nadal obowiązuje w środkach transportu publicznego, sklepach, kościołach, urzędach czy muzeach

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

– ładna pogoda i wysoka temperatura nie oznaczają, że pandemia koronawirusa się skończyła

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone