Czytasz
Zwiastun filmu „Bad Boys 4” trafił do sieci. Co zrobi kultowy duet?

Zwiastun filmu „Bad Boys 4” trafił do sieci. Co zrobi kultowy duet?

Zwiastun Bad Boys 4

Zwiastun filmu Bad Boys 4 to kolejna dawka akcji i humoru od Willa Smitha i Martina Lawrence’a. Tym razem produkcja będzie mieć dopisek: Ride or Die.

Powrót gwiazd

Bad Boys 4 to kolejna odsłona popularnej serii filmowej. Cykl miał swój początek w 1995 roku, gdy Smith i Lawrence po raz pierwszy wcielili się w rolę detektywów Mike’a Lowreya i Marcusa Burnetta z policji w Miami, prowadzących dochodzenie w sprawie handlu narkotykami na Florydzie.

Po dwóch pierwszych produkcjach, które stworzył Michael Bay, Bad Boys for Life zajęli się Adil El Arbi i Bilall Fallah. Teraz wracają oni na plan filmowy. W obsadzie znajdą się Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Núñez, Eric Dane, Ioan Gruffudd, Jacob Scipio, Melanie Liburd, Tasha Smith, Rhea Seehorn i Joe Pantoliano. Sony również ujawniło, że Tiffany Haddish pojawi się w filmie, jednak jej rola pozostaje tajemnicą.

Zwiastun Bad Boys 4 to nie wszystko. Mamy pierwszy teaser sequela Soku z żuka!

Nowa część starego hitu

Bad Boys for Life trafił do kin w styczniu 2020 roku. Zaledwie kilka tygodni później świat ogarnęła pandemia COVID-19, której skutkiem było zamknięcie kin. Mimo to film odniósł ogromny sukces, zarabiając imponującą sumę 426,5 miliona dolarów na całym świecie.

Sprawdź też

W styczniu 2024 Will Smith i Martin Lawrence zaskoczyli fanów ogłoszeniem kolejnej odsłony serii na swoich profilach w mediach społecznościowych. Udostępnili oni krótki film ze spotkania, sugerując długo wyczekiwaną kontynuację przygód Lowreya i Burnetta.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone