Czytasz
Czekając na Sylwestra – 5 grudniowych imprez, na których wytańczysz się do rana

Czekając na Sylwestra – 5 grudniowych imprez, na których wytańczysz się do rana

Chino Syntetyk Going. techno bilety imprez

Grudzień to dość przyjemny miesiąc, zdecydowanie sprzyjający imprezom i szeroko pojętemu świętowaniu. Śledziki, koleżeńskie wigilie, klubowe ostatki, a na koniec oczywiście Sylwester.

Zanim jednak oddamy się szampańskiej sylwestrowej zabawie, skupmy się na tym, co dobrego słychać w klubowych przestrzeniach. Przygotowaliśmy dla Was pięć nadchodzących imprez, z których na pewno wyjdziecie zadowoleni. Szybkie techno, klub miłośników elektroniki, soczyste elektro czy słoneczny house.

Chcesz potańczyć? Bilety na klubowe imprezy dostaniesz w Going.!

Techno Rączka x True Music pres. Newa, 14 grudnia, Stadion Cracovii

Na zaproszenie kolektywu Techno Rączka do Krakowa wpadnie Nawa, rezydentka słynnego gruzińskiego klubu Bassiani. Będzie to jej pierwsza didżejska wizyta w naszym kraju, a swoją gościnnością uraczą ją m.in. Cyryl i Sierra Cosworth, a także Fermented Girls i Anatomy of Mashup. Różnorodność to podstawa.

ElektroKlub VI, 14 grudnia, MCK

Szósta, świąteczna odsłona ElektroKlubu to muzyczka głównie od naszych zachodnich sąsiadów. W katowickim MCK wystąpią m.in. niemiecki DJ i producent Henrik Schwarz, tech-house’owy duet HVOB oraz słoweńska gwiazda Brina Knauss. Skład uzupełnią m.in. Rodriguez Jr., Lex i Glasse. Jesteśmy tam!

Anastasia Kristensen, 20 grudnia, 999

Trzymamy kciuki za szybką rekonwalescencję “dziewiątek” po lekkomyślnym (eufemizm) zachowaniu klubowiczów w ubiegły piątek. Podobno klub ma już być w pełni sprawny w najbliższy weekend, kiedy za deckami stanie DVS1. My polecamy również przedświąteczną imprezkę z Anastasią Kristensen, która jest jedną z najciekawszych selektorek ostatnich lat. Duńska artystka związana ze znakomitymi labelami Houndstooth czy Arcola zagra w towarzystwie Kuby Sojki, Cyryla i RTMTS.

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Na luzie, mamy selekcję pełną świetnych wydarzeń!

Gerd Janson, 20 grudnia, Smolna

Jeśli chodzi o pogodę, grudzień jest dość ponurym miesiącem, ale do spółki z okresem świątecznym, trochę radości przyniesie nam Gerd Janson. Założyciel i mózg operacyjny wytwórni Running Back, w której ukazywały się albumy m.in. Leona Vynehalla, Move D, Octo Octy czy KiNKa, jest gwarantem wybornej selekcji i długodystansowego tańca. Możemy spodziewać się ekstatycznego house’u i energetycznego disco.

Syntetyk Premiere #2 w/ Chino live & Elena Sizova, 21 grudnia, Jasna 1

Od czerwca tego roku Syntetyk to już nie tylko cykl imprez i kolektyw artystyczny, ale również undergroundowy label. Po A Line Drawn By Chalk Hypnosis autorstwa Dyktanda przyszedł czas na The Cave od krakowskiego producenta Chino. Całej płytki możecie posłuchać (i ją kupić!) tutaj, a jeśli chcecie poczuć moc elektro na własnej skórze – wbijajcie na Jasną (w tym miejscu polecamy też nowy cykl Haloperidol). Oprócz głównego bohatera wieczoru zagrają też m.in. Elena Sizova oraz ekipa Syntetyku – huragan, dzuma i wizuale od vfx axis.

czytaj dalej: „Stay in the circle”, czyli 10 pytań do regime brigade na ich 5. urodziny

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone