Czytasz
Avril Lavigne łączy siły z Travisem Barkerem i wraca z nowym singlem

Avril Lavigne łączy siły z Travisem Barkerem i wraca z nowym singlem

avril lavigne

Party like it’s 2003 again. Avril Lavigne pracuje nad swoim siódmym albumem i dzieli się pierwszym singlem.

Bite Me jest efektem współpracy Avril Lavigne z Travisem Barkerem, Johnem Feldmannem i Mod Sunem – którzy są również producentami jej najnowszego albumu. Klip wyreżyserowała Hanna Lux Davis. Stylistycznie jest to powrót do charakterystycznego pop-punkowego brzmienia, który przyniósł jej sławę w latach 2000.

Niedawno Avril Lavigne ogłosiła, że dołącza do DTA Records czyli wytwórni płytowej Travisa Barkera. Muzyk nie ukrywał ekscytacji spowodowanej takim obrotem spraw. Jak mówi: Jesteśmy znajomymi od lat, a jeszcze zanim się poznaliśmy byłem jej wielkim fanem. Avril jest prawdziwą twardzielką i muzyczną ikoną. Potrafi się odnaleźć zarówno w studio jak i na scenie. Na początku roku rozpoczęliśmy wspólną pracę nad materiałem. Szło nam tak dobrze, że nie mogłem nie zaproponować jej dołączenia do drużyny DTA. Nie mogę się doczekać, jak usłyszycie jej najnowszy materiał, to prawdziwy ogień!

Przypominamy, że Avril Lavigne zjawi się w Polsce na wyjątkowym koncercie już 2 marca. Zagra w Atlas Arenie w Łodzi, występ będzie częścią jej wielkiej trasy koncertowej.

Sprawdź też
Avril Lavigne sobowtór

Bilety na Avril Lavigne w Łodzi

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone