Czytasz
Dobre wieści dla fanów Bass Astral x Igo: nowe daty trasy i premiery albumu „Satellite”

Dobre wieści dla fanów Bass Astral x Igo: nowe daty trasy i premiery albumu „Satellite”

Mamy dobrą wiadomość dla fanów BAXI. Trasa Bass Astral x Igo Ensemble odbędzie się! Duet zapowiedział nowe daty koncertów i premiery najnowszego wydawnictwa Satellite na dwóch nośnikach!

Te tłumy mówią same za siebie – duet Bass Astral & Igo ma u nas rzeszę dedykowanych fanów i fanek. Taki widok na ich koncertach to norma. Dlatego nie dziwi nas, że z niecierpliwością wypatrujecie zapowiedzianej we wrześniu 2020 roku trasy Bass Astral x Igo Ensemble. W trosce o bezpieczeństwo zaplanowany na sezon wiosenno-letni 2021 tour został przesunięty.

fot. M. Murawski, koncert w  TAURON Arena Kraków, źródło: Facebook Bass Astral x Igo

Od ponad roku mierzymy się z niemożnością organizowania koncertów. W tym momencie wiemy, że musimy przesunąć najbliższe wydarzenia, gdyż obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwalają organizować koncertów masowych. Na szczęście wzrastająca liczba osób zaszczepionych oraz zaplanowane duże koncerty w innych częściach świata, mówią że jeszcze w tym roku uda nam się z Wami zobaczyć

– zapowiadają Bass Astral & Igo, czyli producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek

Bass Astral & Igo pojawią się w 9 miastach w październiku i we wrześniu. Z Going. już teraz możecie przygotować się na nadchodzącą trasę. Mamy dla Was specjalne BOXY BAXI, w których znajdziecie voucher na 10% na najnowszą płytę Satellite do wykorzystania na stronie iglorecords.com, T-shirt w różnych rozmiarach, torbę BAxI z limitowanej edycji oraz kartę podarunkową Going. o wartości 100 zł! Więcej boxów prezentowych znajdziecie tutaj.

mat. promocyjne Going.

Ta wyprawka na pewno się przyda. Szczególnie, że znamy też nową datę premiery najnowszego materiału chłopaków, która pierwotnie zapowiedziana była na 12 lutego 2021 roku. W grudniu chłopaki wprowadzili nawet specjalne prezentowe kartki, które miały powiadomić szczęśliwców o otrzymaniu albumu w dniu premiery. Nie martwcie się! Dodatkowy czas pozwolił artystom jeszcze bardziej dopracować zapowiedziany album.

Sądząc po wpisie chłopaków, jest na co czekać! Nowiutką płytkę przywitamy już 13 sierpnia, a w wersji dla miłośników winyli – 27 sierpnia. Tym samym zdążycie przesłuchać wszystkie utwory i nauczyć się ich na pamięć, by wspólnie zaśpiewać parę z nich na żywo na koncercie!

Już teraz możecie się uczyć m.in. singla Dancing in The Dark. Poniżej zamieszczamy nieoficjalny teledysk, który powstał w ramach Szkoły Teledysków Fundacji Plaster. Grupa pod przewodnictwem Piotra Matejkowskiego, który na swoim koncie ma m.in. klipy PRO8L3Mu, The Dumplings czy Jana-rapowanie, zrealizowała wzruszająca opowieść o bliskości. Zobaczcie sami!

Sprawdź też
Mela Koteluk i zespół Kwadrofonik, fot. Ksawery Zamoyski, mat. promocyjne

Poniżej nowe wrześniowo-październikowe daty trasy Bass Astral x Igo Ensemble:


3 września / Kraków
4 września / Katowice
10 września / Poznań
11 września / Wrocław
12 września / Gdańsk
19 września / Warszawa
23 września / Łódź
2 października / Lublin
3 października / Bydgoszcz

Bilety na koncerty złapiecie w Going.!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone