Czytasz
Ten duet się nie zatrzymuje. Bass Astral x Igo już niebawem wyruszą w trasę Ensemble – bilety już w sprzedaży!

Ten duet się nie zatrzymuje. Bass Astral x Igo już niebawem wyruszą w trasę Ensemble – bilety już w sprzedaży!

Bass Astral x Igo Ensemble trasa bilety w Going.

Mieliśmy już wersję z orkiestrą, mieliśmy imponującą rozmachem trasę It’s Dark Tour, a już niebawem wybierzemy się na koncerty Bass Astral x Igo w opcji Ensemble.

Elektropopowy duet się nie zatrzymuje. Fenomen Bass Astral x Igo wciąż trwa, a ludzie wyczekują kolejnych singli, koncertów i płyt z utęsknieniem. Już przy okazji It’s Dark Tour mogliśmy usłyszeć część nowego materiału, ale dopiero trasa Ensemble będzie w pełni promowała nadchodzący album “Satellite“, którego premiera odbędzie się już w kwietniu. Gotowi na taką dawkę energii?

Sprawdźcie pełny harmonogram trasy Bass Astral x Igo Ensemble – bilety są już w sprzedaży!

Igor Walaszek i Kuba Tracz mają nieustannie ręce pełne roboty. Nie dość, że pracują nad długo wyczekiwanym, trzecim albumem w karierze duetu, to jeszcze poświęcają się innym projektom. Igo, wokalista zespołu, jest również frontmanem Clock Machine, z którym jak się pewnie domyślacie, wyruszy niebawem w ogólnopolską trasę. Do tego nagrał utwór do filmu “Szybcy i śnieżni”, udzielał się na ostatnich płytach Sokoła i Miuosha oraz był twarzą Męskiego Grania 2019. Z kolei producent, Kuba Tracz, zagrał kilka koncertów solowych i podobno szykuje się do wypuszczenia autorskiego materiału.

Czego możemy się spodziewać po zbliżającej się trasie duetu? Z pewnością nowych aranżacji i wspaniałej energii, którą wymieniają się zawsze ze zgromadzoną publiką. Na scenie towarzyszyć będzie im tytułowy, sześcioosobowy Ensemble, dzięki czemu będziemy mogli posłuchać utworów Bass Astral x Igo w zupełnie innym wydaniu.

Wiosenna trasa zespołu rozpocznie się już pod koniec marca i potrwa prawie miesiąc. Łapcie duet w swoim mieście!

Bilety na trasę Bass Astral x Igo Ensemble są już dostępne w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone