Czytasz
Macie koncertowe FOMO? Już nie musicie – oto najnowsze ogłoszenia

Macie koncertowe FOMO? Już nie musicie – oto najnowsze ogłoszenia

FOMO – fear of missing out. Z nami ta męcząca przypadłość nie istnieje. Mamy antidotum na Wasze kalendarzowe niepokoje. Zebraliśmy najbardziej interesujące ogłoszenia – sprawdźcie, co czai się na horyzoncie.

Festiwal połączony z ekologią, powrót rockowej diwy czy rap prosto z Ameryki – mamy dla Was garść ogłoszeń z tego tygodnia, które pomogą zaplanować sezon wakacyjny. Jest na co czekać!
RUSS pierwszy raz w Polsce!

Russ zaledwie 8 godzin temu wypuścił nowy kawałek. BANKRUPT do tej pory odpaliło już ponad 76 tysięcy osób 🤯! Aż strach pomyśleć, ile odtworzeń uzyska do czasu koncertu w Palladium, czyli 10 września 2022 roku. Amerykański raper i producent Russ wystąpi w Polsce po raz pierwszy w ramach trasy koncertowej Shake The Globe Tour 2022, podczas której odwiedzi ponad 53 miast na całym świecie. Szczęśliwie na jego mapie znalazła się również Warszawa. Artysta do swoich inspiracji zalicza m.in. Eminema czy G-Unit. Starzy wyjadacze, co nie? Ale Russ nadaje tym oldskulowym inspiracjom nowoczesny sznyt, stając się jednym z najbardziej obiecujących nazwisk współczesnego hip-hopu. Bilety na wydarzenie dostępne będą w Going. od 26 marca od godziny 18:00 pod tym linkiem.
Olsztyn Green Festival ogłasza kolejnych artystów

W sierpniu stolica województwa warmińsko-mazurskiego zamieni się w tętniącą życiem przestrzeń celebracji sztuki i wielu innych – w tym również tych najprostszych – aspektów życia. To wszystko za sprawą Olsztyn Green Festivalu. Przez 3 dni teren plaży miejskiej CRS „Ukiel” wypełniany będzie rewelacyjną muzyką, pysznym jedzeniem i – co najważniejsze – wspaniałymi ludźmi, czyli Wami. To wszystko w kontakcie z naturą. Niedawno poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Do line-upu dołączyli: jeden z przodujących muzyków młodego pokolenia – Król – z premierowym materiałem z nadchodzącej płyty Dziękuję, najnowszy projekt lidera formacji T.Love „Muniek i Przyjaciele” z gościnnym udziałem Cezariusza Kosmana oraz Janka “Jahlove” Pęczaka, znany do niedawna z współpracy z największymi nazwskami w kraju Bartek Królik ze swoim debiutanckim albumem Pan od muzyki oraz genialne muzyczne rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, czyli Kwiat Jabłoni. 
Chylińska na Letniej Scenie Progresji

Ponowna szansa na usłyszenie Agnieszki Chylińskiej w Warszawie, tym razem w plenerowej scenerii! Po październikowym występie na Torwarze artystka ogłasza dodatkowy koncert w ramach trasy “Warto było szaleć tak!”. To wyjątkowe wydarzenie celebrujące 25-lecie artystycznej działalności Agnieszki Chylińskiej. Trasa jest dedykowana fanom i najcudowniejszej relacji wokalistki z publicznością. Jak podkreśla Chylińska, “koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać”. W Warszawie wokalistka wystąpi 30 lipca na Letniej Scenie Progresji.

Sprawdź też
Łydka Grubasa
Rozpływamy się w Dissolve Festival

W czerwcu, jeśli pandemia nam odpuści, spotkamy się na Dissolve Festival. Na początku tygodnia organizatorzy ogłosili pierwszych artystów i artystki, jakich usłyszymy nad Zalewem Zegrzyńskim. Jako pierwsi w line-upie nowej inicjatywy zagoszczą: Aksamit, Arnaud Rebotini LIVE, Bambounou, Błażej Malinowski, David Vunk, Eltron, Inhalt Der Nacht, Komitet Obrony Disco, Rikhter LIVE, SPFDJ i Young Marco.

“Nasz festiwal to rave – muzyka i przyroda odgrywają tu główną rolę, a my dodaliśmy do tego tolerancję i szansę na nowy początek” – piszą organizatorzy.

To plenerowe wydarzenie odbędzie się bowiem z dala od zgiełku miasta, w podwarszawskim Białobrzegach. Przewidziane są wyjątkowe dekoracje, które podkreślać będą walory przyrodnicze lokalizacji.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone