Czytasz
Byliśmy tam: Weekendówka #12

Byliśmy tam: Weekendówka #12

weekend

Wracamy z naszą następną Weekendówką. Programy wielu klubów zapełniły we wspaniałym stylu, a maraton z najciekawszymi koncertami AD 2018 czas zacząć. Impreza, wystawa czy kino – jak spędzaliśmy trzeci weekend lutego? Przekonajcie się czytając poniższy tekst!

Weekend czas start – piątek miał jednego głównego bohatera i był nim ryży Londyńczyk Archy Marshall aka King Krule. Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas koncertów tegorocznej edycji World Wide Warsaw był bardzo emocjonalnym, zagranym na najwyższym poziomie, ale też doskonale wyreżyserowanym show. Wypełniona po brzegi Progresja i ponad godzinny koncert, który zaspokoił nasze oczekiwania w stu procentach. Z Woli przenieśliśmy się do centrum, gdzie na Jasnej 1 all night long grał Jacek Sienkiewicz. Otwarta tylko barowa sala, tłum ludzi i jak zwykle super muzyka od pioniera polskiego techno. Wpadliśmy również na Smolną, gdzie swoją noc miał kultowy berliński klub Tresor.

W sobotę organizowaliśmy kolejną Goingówkę, czyli niezwykle przyjemną imprezę, zrzeszającą najfajniejszych ludzi z z kreatywnego, imprezowego i kulturalnego światka. Było tańczone i biforowane! W międzyczasie byliśmy na koncercie Janki w klubie SPATiF, skąd przenieśliśmy się na imprezę Move Mózg, na której grali lokalni DJ-e: Facheroia, Cyryl i Ola Teks, a także wrocławski producent Verlake. Wcześniej odwiedziliśmy nowo otwarty butik O Jeju z naturalnymi kosmetykami z całego świata, a także piękną przestrzeń Kopi. Tak dla odmiany, pomiędzy kolejnymi wydarzeniami kulturalnymi, trzeba też znaleźć chwilę dla siebie!

Przyszły weekend to wycieczka do Krakowa na imprezę z udziałem Errorsmitha i We Will Fail. W Warszawie zagrają reprezentanci renomowanej wytwórni Illian Tape – Stenny, Skee Mask oraz oczywiście Zenker Brothers. Warto również wspomnieć o jubileuszowej, 50. Fali Dźwięku w nadwiślańskich Powidokach. W sobotę na Chłodnej zagrają Rosa Vertov i SKY w ramach cyklu Trzy Szóstki. Niedzielę zakończymy dwoma koncertami – Boy Pablo w Pogłosie oraz Keyon Harrold i Pharoahe Monch na Jasnej. Do zobaczenia!

 

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone