Czytasz
Byliśmy tam: Weekendówka #53

Byliśmy tam: Weekendówka #53

Za nami super integracja w Klubie Komediowym, ale też szereg większych i mniejszych imprez, które jak zwykle sprawiły, że wspomnienie o weekendzie nie zanika wraz z pojawieniem się poniedziałku. 

Piątek wytoczył przed nami trudne wybory. Wachlarz potencjalnych imprez nie dość że szeroki, to jeszcze bardzo różnorodny. Dobrze będziemy wspominać Wixapol z Dannym L Harlem i Hewrą. Reprezentant PC Music zaserwował intensywny future vibe w tempie wyższym niż zazwyczaj. Inny styl czekał nas na imprezie w Pogłosie. Ekipa MESTIÇO zaprosiła NKC, ojca gatunku znanego jako hard drum. Wyszło bardzo tanecznie i intensywnie. Na Jasnej A Very Polish Night Out – dużo ciepłego brzmienia czarnej płyty i duża frekwencja. 

W sobotę z kolei wypełniona najlepszymi new hitami Muzyka Nieheteronormatywna w Barze Studio i Intruder Alert w Chmurach, m.in. ze świetnym setem GRAŃia. A wcześniej w tej samej przestrzeni koncerty Rosa Vertov, Kalliope i projektu poimprezka. Czyli gitarowo post punkowe podróże. Po tym weekendzie jeszcze bardziej czujemy, że w Warszawie inicjatywa goni inicjatywę, co rusz rzucając taneczne i koncertowe propozycje dla fanów przeróżnych brzmień. W sobotę zaliczyliśmy też Record Store Day. Słyszeliśmy też, że świetnie bawił się Wrocław na imprezie z Coco Brycem, o której pisaliśmy w tamtym tygodniu.

Niedziela już na spokojnie – m.in. koncert zjawiskowej Noname w Niebie. Ujmująca nas artystka wraz z live bandem i chórkiem zobrazowała sedno udanego połączenia rapu i R&B. Wcześniej ekipa Going. udała się na integrację do Klubu Komediowego – tam doświadczyliśmy spersonalizowanego przedstawienia, dobrego jedzenia i humorystycznego potraktowania naszych supportowych problemów.

Sprawdź też

W tym tygodniu święta, dlatego już na dniach wrócimy do Was z propozycjami na spędzenie tego weekendu w każdym mieście. Ale już teraz możecie np. sprawdzić nadchodzący program Szpitalnej. Stay tuned!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone