Czytasz
Fest Festival 2020 ogłasza: rosyjski fenomen kolejną gwiazdą festiwalu

Fest Festival 2020 ogłasza: rosyjski fenomen kolejną gwiazdą festiwalu

Little Big Fest Festival 2020 Going. ogłoszenie festiwale

Co prawda, wciąż zachęcamy Was do spędzania czasu w domu, ale z utęsknieniem patrzymy na letnią perspektywę festiwalową i wszyscy mamy nadzieję, że zobaczymy się pod sceną już niebawem!

Jednym z punktów obowiązkowych na naszym szlaku będzie druga edycja Fest Festival, który właśnie ogłosił kolejną gwiazdę imprezy. W Parku Śląskim wystąpi rosyjska ekipa Little Big, która kilka lat temu zawojowała internet, a chwilę później wielkie sceny. Wszystko dzięki ekscentrycznemu wizerunkowi i szalonym teledyskom.

Utwór Uno, z którym ekipa Little Big miała wystąpić na tegorocznej Eurowizji (impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa) dobił już do 32 milionów odtworzeń na YouTube, a od premiery minęło dopiero 5 dni. Dla zespołu dowodzonego przez charyzmatycznego wokalistę Iliję “Iljicza” Prusikina takie liczby to zresztą chleb powszedni. Wystarczy wspomnieć ich poprzednie dokonania: Skibidi 374 mln, Faradenza 204 mln, I’m Ok 96 mln czy Go Bananas 72 mln. Nie da się ukryć, Rosjanie są maszynką do robienia zawrotnych wyników na wszelakich platformach streamingowych.

Z czego jeszcze słyną Little Big? Do każdego z utworów muzycy wymyślają specjalną, bardzo charakterystyczną choreografię, która często staje się viralem. Ludzie powtarzają ich ruchy na wszelkiego rodzaju filmikach, czy to TikTok, czy Instagram czy YouTube. W sieci możecie znaleźć całkiem sporo przeróbek. To właśnie poczucie humoru i spory dystans do samych siebie są największymi atutami rosyjskiej bandy.

Pamiętajcie, że Fest Festival odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Oprócz Little Big, na festiwalu wystąpią również m.in. Mark Ronson, Taco Hemingway, James Bay, Khalid, La Roux, Denzel Curry, Princess Nokia czy Brooke Candy.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam (z zaprzyjaźnionego portalu newonce) ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem.

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590.

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone