Czytasz
Finisz sezonu klubowego: Varg, Palms Trax, Syntetyk i inni

Finisz sezonu klubowego: Varg, Palms Trax, Syntetyk i inni

klubowy
https://soundcloud.com/rs94109/dj-loser-mix-for-rs

Sezon klubowy powoli dobiega końca. Czerwiec to ostatni miesiąc indoorowych tańców, które powoli przenoszą się do plenerowych miejscówek.

Prześwietlamy najważniejsze kluby i wybieramy najciekawsze imprezy, dla których zdecydowanie warto zrezygnować z wieczornych upałów i schować się w jakiejś głośnej piwnicy. Duże nazwiska wymieniamy jednym tchem: I Hate Models, Varg, Palms Trax czy DJ Loser – oni wszyscy zagrają w Polsce w najbliższych tygodniach.

Szpitalna 1, Kraków

Ostatni miesiąc sezonu zapowiada się na Szpitalnej bardzo smakowicie. W najfajniejszym krakowskim klubie zagrają m.in. post-clubowy Endgame (28 czerwca), outsider house’owy DJ Loser (7 czerwca) i reprezentant skandynawskiej sceny Varg (8 czerwca). Wszyscy przyjadą na zaproszenie młodych, znakomicie sobie radzących kolektywów – Progrefonik oraz Mestiço. Oprócz nich, do Krakowa wpadnie Beau Wanzer, czyli przedstawiciel jednego z naszych ulubionych labeli L.I.E.S. Zagra na imprezie We Are Radar, który to cykl jest gwarantem znakomitej muzyki i świetnej zabawy.

Jasna 1, Warszawa

Varg pojawi się w czerwcu nie tylko w Krakowie, ale również w stołecznym klubie Jasna 1. Dzień później koniecznie wpadnijcie na afterparty po Paradzie Równości. Druga połowa miesiąca to mega solidne imprezki: nowojorski didżej Eric Duncan, gabberowe szaleństwa z ekipą Gabba Tallion oraz release party pierwszego winyla od Syntetyku, na którym zagra autor tejże płytki Dyktando, a także Morah, Dzuma i Huragan.

P23, Katowice

W ostatni dzień maja katowicki klub zaprasza na noc z szybkim, intensywnym techno. Serwować je będą VTSS, która święci teraz spore sukcesy oraz uwielbiany u nas I Hate Models.

Sprawdź też

Smolna, Warszawa

Ostatni miesiąc na Smolnej zapowiada się niemniej ciekawie niż poprzednie. Oprócz techno i tech-house’u, które goszczą w warszawskim klubie najczęściej, mamy również jedną perełkę z disco-house’owego środowiska. A jest nim brytyjski DJ i producent Palms Trax (14 czerwca), którego możecie kojarzyć z genialnych setów na amsterdamskim Dekmantelu. Na kogo jeszcze warto wybrać się w czerwcu? Duet z Detroit – Octave One (7 czerwca), którzy upodobali sobie analogowe maszyny i na Smolnej wystąpi z wyjątkowym live actem. Pod koniec miesiąca koniecznie zapiszcie sobie event w ramach V Years of Bassiani (22 czerwca), na którym zagrają przedstawiciele słynnego gruzińskiego klubu.

ISKRA Pole Mokotowskie

Co prawda ISKRA swoje najlepsze momenty osiąga w sezonie letnim, ale nie sposób nie wspomnieć o dwóch czerwcowych imprezach. Będzie to powrót do najntisów i wspaniała zabawa do klasycznego, radosnego, tanecznego house’u. Już 1 czerwca zagra tam DJ Tonka, którego na pewno kojarzycie z takich hitów, jak np. She Knows You czy Don’t Be Afraid. Z kolei 19 czerwca w ISKRZE wystąpi Russel Small aka Freemasons. Zapiszcie sobie te daty!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone