Czytasz
Nie zabieraj kaloszy do Olsztyna!

Nie zabieraj kaloszy do Olsztyna!

Już w piątek rusza kolejna edycja Olsztyn Green Festival. Zapowiadają się 3 dni pełne muzyki, spotkań z artystami i relaksu w przepięknych okolicznościach natury. Na plaży jeziora Ukiel w Olsztynie zagości także strefa relaksu marki Merrell.

W line-upie festiwalu znaleźli się tacy artyści jak Szczyl, Julia Wieniawa, Artur Rojek, Zdechły Osa, Baranovski, Mrozu, Igo i Daria Zawiałow. Line-up przedstawia się bardzo solidnie. Nie mniej ciekawie zapowiada się sam pobyt na terenie festiwalu i atrakcje, które czekają na odwiedzających.

Atrakcje dodatkowe

Już sam teren jest wymarzonym miejscem na spędzanie czasu. Bo czy istnieje coś lepszego niż słuchanie muzyki na plaży? Piasek, słoneczko, woda, Zdechły Osa na scenie. A w przerwie pomiędzy festiwalem spacery po lasach i parkach, których Olsztyn ma w bród. Pewnie dlatego też partnerem strategicznym tegorocznego festiwalu jest marka Merrell, producent obuwia dla miłośników outdooru.

Źródło: Merrell

Merrell na Olsztyn Green Festival zachęca do korzystania z dobrodziejstw natury. Niezależnie od tego czy wybierzesz się w dalszą podróż czy pójdziesz na spacer do parku. Każda chwila spędzona na łonie natury jest dobrą inwestycją we własny dobrostan. I trudno się z tym nie zgodzić. Dla wszystkich tych, którzy wybierają festiwalowy slow life, marka przygotowała glampingowe atrakcje.

Źródło:Merrell

Możemy spodziwać się klimatycznego namiotu, który jest pięknym miejscem do odpoczynku w trakcie muzycznych szaleństw. Z huśtawki zamontowanej na plaży będzie można podziwiać przepiękne widoki lub zrobić sobie Instagramowe Zdjęcie Sezonu. Chętni będą mogli sprawdzić się w grach zręcznościowych.

Źródło: Merrell

Buty na festiwalu?

W strefie będzie można też odpowiedzieć sobie na odwieczne pytanie – jakie buty są najlepsze na festiwal. Z naszego doświadczenia zdania są zawsze mocno podzielone. Jedni wybierają kalosze (może padać), inni zabudowane buty (do pląsania pod sceną), a ci wolący chillerskie klimaty idą w wygodne i przewiewne sandały.

Sprawdź też
Bedoes festiwal

Naszym zdaniem każdy z tych wyborów ma swoje wady, które szczególnie uwidaczniają się na festiwalu, który przecież jest na plaży. Dlatego naszym wielkim odkryciem jest obuwie outdoorowe, które jest wygodne, a ponadto nie pozwala ugrzęznąć w piachu, nie przemaka, oddycha, a w dodatku ma super przyczepną podeszwę, w której można tańczyć nawet na najbardziej mokrej trawie.

Żródło: Merrell

Poza tym Merrell udowania, że takie buty mogą być także modne. W swojej strefie marka zaprezentuje aktualną kolekcję butów hikingowych i do biegów terenowych, co ucieszy fanów wszelakich aktywności outdoorowych. Dla fanów mody miejskiej nie zabraknie modeli casualowych, które świetnie komponują się z codziennym ubiorem, a dodatkowo zapewniają wyjątkowy komfort. Wchodzimy w to i…

Widzimy się w strefie relaksu Merrell w Olsztynie! 

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone