Czytasz
Going. Mix: wakacyjne brzmienia

Going. Mix: wakacyjne brzmienia

Avalon Emerson

Ostatni dzień wakacji świętujemy ucztą złożoną w całości z miksów, z którymi nie rozstawaliśmy się przez ostatnie dwa miesiące, tym samym prezentujemy nową regularną serię: Going. Mix. Kilka propozycji z rodzimego podwórka mieszamy ze świeżymi selekcjami zza oceanu i z Europy, czasem tańcząc do surowego hard drumu, czasem zwalaniając przy brzmieniu ambientu. Sprawdzajcie! 

J-Zbel dla Atlas Electronic 

Trio z Francji stawia na przekrój basowego brzmienia, w którym od vibe’u z Memphis niedaleko do futurystycznego dubstepu i zróżnicowanych gatunkowych hybryd.

Funk Freak w NTS Radio

Przyjemnie i bez spiny –  wakacyjny feeling w wydaniu italo i klasycznego boogie sprawdza się idealnie.

K-Hole Mixtape: Verlake 

Reprezentant wrocławskiego K-Hole Trax na koniec wakacji serwuje dźwięki, w których nie mógłby czuć się pewniej – minimal wave, acid i house spajają selekcję z pogranicza warm upu i chilloutu.

ORAMICS: dogheadsurigeri 

Propozycją ze stołecznego podwórka jest żywiołowy mix dogheadsurigeri, w którym nie brak futurystycznych klubowych brzmień i szybkiego tempa.

Truancy Volume: RP Boo

Legenda Chicago footworku stawia na autorskie produkcje, sięgając chociażby do wydanego w tym roku I’ll Tell You What! – uliczny feeling zamknięty w tempie 160BPM i unikalnym stilo.

kolekcje: Pejzaż

Bartosz Kruczyński aka Pejzaż przygotował dla kolekcji zestaw melodyjnych, podszytych nutą melancholii piosenek. O miłości, o tęsknocie, ale i o szukaniu szczęścia. Nienarzucająca się muzyczka o poruszającej treści.

JEFF The Brotherhood dla NTS

Najmniej imprezowa z naszych propozycji to selekcja JEFF The Brotherhood dla NTS – downtempo, ambient i nu-jazz dla fanów niespieszności.

MESTIÇO Mixcast: object blue x Monster 

W trzeciej odsłonie serii MESTIÇO eksperymentalno-taneczne obliczne object blue zostaje zestawione z jeszcze bardziej taneczną i śmiało sięgająca do korzeni selekcją Monster.

Sanpo Disco: Nico Niquo

Podopieczny kasetowego labelu Orange Milk Records prezentuje swoje łagodne oblicze. Miks dla fantastycznego kolektywu Sanpo Disco to podróż przez płynący ambient i art pop. Melancholijnie i wyciszająco.

Beats In Space: Jamie Tiller

Założyciel wytwórni Music From Memory i jeden z ciekawszych diggerów w muzycznym świecie. Jego podcast dla kultowej stacji Beats In Space to płynąca podróż przez najróżniejsze gatunki – od ejtisowego popu, poprzez taneczny retro house, new age i downtempo, aż do muzyki etnicznej.

JEROME Mixfile: Syntrovert

Wakacyjno-imprezowy klimat idzie w parze z młodą producencką falą z Chile – to z niej wywodzi się Syntrovert, który w miksie dla Jerome stawia na surową klubową wizję opartą na hard drumowych, postkolonialnych i basowych brzmieniach.

Impact: Violet

Must hear dla fanów energii i naturalności lizbońskiej sceny – Violet selekcjonuje klasyczne basowe i acidowe brzmienia z wręcz rave’ową zajawką.

FADER Mix: Debit

Intensywny mix od reprezentantki N.A.F.F.I. eksploruje najbardziej rytmiczne obszary nowych odłamów muzyki klubowej, choć miejsca starcza także dla bardziej klasycznych produkcji. Klimatycznie Debit serwuje szybką podróż od Meksyku po Detroit, po drodze zahaczając o Londyn i Berlin.

BBC Essential Mix: Avalon Emerson

Avalon Emerson robi niezwykle ciekawą i świeżą muzyczkę. Pochodząca z San Francisco, a zamieszkała w Berlinie didżejka grywa sety na całym świecie i skutecznie przedziera się do klubowego mainstreamu. Efektem tego debiut w ramach cyklu Essential Mix – oczywiście z kilkoma ekskluzywnymi unrealase’ami. Posłuchacie pod tym linkiem.

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone