Czytasz
Great September już niebawem. Poznajcie osoby, które będą gwiazdami!

Great September już niebawem. Poznajcie osoby, które będą gwiazdami!

Great September Łódź

W Łodzi, samiutkim centrum Polski, zaraz po wakacjach odbędzie się wyjątkowy, nietuzinkowy event. Nadchodzi Great September!

Przez trzy dni Łódź będzie rozbrzmiewać niesamowitą muzyką. Nadciąga Great September, który zaoferuje setki koncertów, spotkań oraz występów polskich gwiazd i muzycznych odkryć.

Tegoroczna edycja, nazwana Great September Showcase Festival & Conference, odbędzie się w większej liczbie miejsc niż rok wcześniej. Koncerty będą zarówno na ogromnych, jak i kameralnych scenach. Wszystko zostanie zaaranżowane w kultowych, klimatycznych, a także w nietypowych miejscówkach w Łodzi, wpisując się w niesamowitą architekturę tego miasta.

Centralnym punktem festiwalu będzie ikoniczna ulica Piotrkowska, wokół której skupią się wydarzenia festiwalowe i atrakcje. To reprezentacyjne miejsce Łodzi i jedno z najbardziej znanych adresów w Polsce będzie stanowić serce całego przedsięwzięcia. W ramach festiwalu wystąpią między innymi Bitamina, Kasia Sochacka, Jann, Guzior i wiele, wiele innych ogromnych talentów.

Poznajcie pełny line-up Great September i zgarnijcie wejściówki

Festiwal oznacza dziesiątki koncertów najpopularniejszych polskich artystów oraz muzycznych legend, które będą świętować z nami piękne jubileusze. Oprócz nich na scenie zaprezentują się także obiecujący młodzi wykonawcy, których kariery dopiero nabierają tempa. Podobnie jak w poprzednich latach, Great September Łódź będzie prezentował wszystko, co najlepsze w polskiej muzyce.

Sprawdź też
Nowa płyta Taylor Swift

Nie tylko same koncerty

Oprócz koncertów festiwal będzie doskonałą okazją do spotkań i rozmów z autorytetami branży muzycznej. Uczestnicy będą mieli szansę porozmawiać z menedżerami, promotorami, twórcami teledysków i projektów graficznych, realizatorami dźwięku i fotografami, czyli ludźmi, którzy tworzą potężne muzyczne uniwersum. W tym roku zaplanowano więcej paneli i warsztatów, które umożliwią pogłębienie wiedzy na temat muzyki i jej tworzenia. Dodatkowo festiwalowi towarzyszyć będą interesujące wystawy i pokazy filmów, które pozwolą uczestnikom odpłynąć w świat muzyki na dobre.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone