Czytasz
Gucci Mane i A$AP Ferg headlinerami pierwszego trapowego festiwalu w Polsce – bilety już w sprzedaży!

Gucci Mane i A$AP Ferg headlinerami pierwszego trapowego festiwalu w Polsce – bilety już w sprzedaży!

Gucci Mane Clout Festival bilety w Going. trap Huta Warszawa

Ale będzie! W połowie lipca w Hucie Warszawa odbędzie się pierwszy polski trapowy festiwal. Clout Festival ogłosił właśnie dwóch headlinerów imprezy i są to naprawdę grube ryby.

Industrialna przestrzeń, klimat wyciągnięty żywcem z postapokaliptycznego anime pokroju Akiry czy Ghost in the Shell i line-up, który po pierwszym strzale zapowiada się więcej niż dobrze. Headlinerami Clout Festival zostali właśnie Gucci Mane, dla którego będzie to debiutancka wizyta w naszym kraju oraz A$AP Ferg, który powróci do Polski po kilku latach nieobecności. A to nie koniec dzisiejszych ogłoszeń, wypatrujcie ich na kanałach Going.!

Urodzony w stanie Alabama Radric Davis szybko stał się legendą ulic Atlanty, w którym to mieście stworzył swoje rapowe imperium. Guwop to odkrywca talentu m.in. Migosów czy Waka Flocka Flame. 40-letni raper był stałym bywalcem kilku stanowych więzień (czego już więcej mu nie życzymy) i wciąż jest jedną z najważniejszych postaci amerykańskiej sceny. Artysta ma w swoim dorobku kilkanaście mikstejpów i studyjnych albumów oraz sporą liczbę gościnnych występów. Davis współpracował m.in. z Usherem, Lil Waynem, Rickiem Rossem, 50 Centem czy Jamiem Foxxem. Przyjazd Gucciego Mane’a do Polski będzie naprawdę sporym wydarzeniem.

Clout Festival Going. bilety

UPDATE: Do line-upu Clout Festival dołączyli również Lil Keed, Sheck Wes i Maxo Kream!

To się nie kończy – poznaliśmy również kolejnego headlinera festiwalu, a będzie nim drugi najbardziej rozpoznawalny A$AP, czyli Ferg. Nowojorski wyjadacz wróci do Polski po kilku latach przerwy. Muzyk wydał w 2019 roku bardzo solidny album “Floor Seats” i zapewne ten krążek będzie promował podczas warszawskiego występu. Jaramy się!

Sprawdź też
Clout Festival 2024

Trzeba przyznać, że lokalizacja budzi nie mniejszy podziw niż pierwsi artyści Clouta. Festiwal odbędzie się w działającej nieprzerwanie od lat 50. Hucie Warszawa, w której temperatury sięgają zawrotnych 1500 stopni Celsjusza. Nie bez powodu hasło towarzyszące wydarzeniu to “The hottest show on Earth”. Oprócz koncertów, będziemy mogli też wziąć udział w specjalnej edycji Hypemarketu. Całość odbędzie się w dniach 15-16 lipca, save the date!

Bilety na pierwszą edycję Clout Festival są już dostępne w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone