Czytasz
Gucci Mane i A$AP Ferg headlinerami pierwszego trapowego festiwalu w Polsce – bilety już w sprzedaży!

Gucci Mane i A$AP Ferg headlinerami pierwszego trapowego festiwalu w Polsce – bilety już w sprzedaży!

Gucci Mane Clout Festival bilety w Going. trap Huta Warszawa

Ale będzie! W połowie lipca w Hucie Warszawa odbędzie się pierwszy polski trapowy festiwal. Clout Festival ogłosił właśnie dwóch headlinerów imprezy i są to naprawdę grube ryby.

Industrialna przestrzeń, klimat wyciągnięty żywcem z postapokaliptycznego anime pokroju Akiry czy Ghost in the Shell i line-up, który po pierwszym strzale zapowiada się więcej niż dobrze. Headlinerami Clout Festival zostali właśnie Gucci Mane, dla którego będzie to debiutancka wizyta w naszym kraju oraz A$AP Ferg, który powróci do Polski po kilku latach nieobecności. A to nie koniec dzisiejszych ogłoszeń, wypatrujcie ich na kanałach Going.!

Urodzony w stanie Alabama Radric Davis szybko stał się legendą ulic Atlanty, w którym to mieście stworzył swoje rapowe imperium. Guwop to odkrywca talentu m.in. Migosów czy Waka Flocka Flame. 40-letni raper był stałym bywalcem kilku stanowych więzień (czego już więcej mu nie życzymy) i wciąż jest jedną z najważniejszych postaci amerykańskiej sceny. Artysta ma w swoim dorobku kilkanaście mikstejpów i studyjnych albumów oraz sporą liczbę gościnnych występów. Davis współpracował m.in. z Usherem, Lil Waynem, Rickiem Rossem, 50 Centem czy Jamiem Foxxem. Przyjazd Gucciego Mane’a do Polski będzie naprawdę sporym wydarzeniem.

Clout Festival Going. bilety

UPDATE: Do line-upu Clout Festival dołączyli również Lil Keed, Sheck Wes i Maxo Kream!

To się nie kończy – poznaliśmy również kolejnego headlinera festiwalu, a będzie nim drugi najbardziej rozpoznawalny A$AP, czyli Ferg. Nowojorski wyjadacz wróci do Polski po kilku latach przerwy. Muzyk wydał w 2019 roku bardzo solidny album „Floor Seats” i zapewne ten krążek będzie promował podczas warszawskiego występu. Jaramy się!

Sprawdź też
Zespół Malediwy, mat. promocyjne

Trzeba przyznać, że lokalizacja budzi nie mniejszy podziw niż pierwsi artyści Clouta. Festiwal odbędzie się w działającej nieprzerwanie od lat 50. Hucie Warszawa, w której temperatury sięgają zawrotnych 1500 stopni Celsjusza. Nie bez powodu hasło towarzyszące wydarzeniu to „The hottest show on Earth”. Oprócz koncertów, będziemy mogli też wziąć udział w specjalnej edycji Hypemarketu. Całość odbędzie się w dniach 15-16 lipca, save the date!

Bilety na pierwszą edycję Clout Festival są już dostępne w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone