Czytasz
Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Artur Rojek premiera online Empik Łona i Webber Domowy Salon Ambientu

Nie możemy pójść na koncert czy imprezę – przenieśmy je zatem do własnych domów. Dzięki wielu opcjom streamingowym jest to jak najbardziej możliwe. Co zatem oglądać w weekend?

A jak wiemy, w internetowych zakamarkach łatwo się zagubić, dlatego wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych opcji na spędzenie tego weekendu na żywo z artystami, ale w wersji wirtualnej. Didżejskie sety, koncerty czy improwizacja – dla każdego coś dobrego!

Drugi Domowy Salon Ambientu, 19 kwietnia

W pierwszym odcinku Domowego Salonu Ambientu mogliśmy posłuchać kojącej selekcji od Dtekka – podczas drugiej odsłony swoje płyty zaprezentuje Michał Wolski. Jak przystało na Salony Ambientu, spotkamy się w niedzielny wieczór, przed komputerami i głośnikami. Cziluj z nami.

Łona i Webber – premiera online, 17 kwietnia

O dzisiejszej #premierzeonline pisaliśmy już w osobnym artykule, natomiast przypomnimy tylko, że o godzinie 18:00 będzie można posłuchać spotkania z Łoną i Webberem. Warto, tym bardziej, że dzisiaj ukazała się ich najnowsza EP-ka Śpiewnik Domowy.

Malediwy – Celebrazioni, 17 kwietnia

Nowy album duetu Malediwy ukaże się już jutro nakładem Coastline Northern Cuts, a już dzisiaj o 17:00 będziemy mogli posłuchać muzyczki na żywo od panów Janickiego i Pospieszalskiego. Wszystko za pośrednictwem jutubowego streamu. Fajnie!

Artur Rojek – Męskie Granie #wdomu, 19 kwietnia

Z kolei Artur Rojek był już gościem empikowego cyklu, a już w niedzielę zagra domowy koncert w ramach innej serii – #wdomu organizowanej przez Męskie Granie. Rojek jest świeżo po wydaniu drugiego solowego albumu w karierze i to głównie piosenki z Kundla wybrzmią w Waszych głośnikach podczas tego występu.

Rooftop P23stream x On Lemon, 18 kwietnia

A jeśli tęsknicie za imprezami, za techno, za klubami, to polecamy Wam sobotni wieczór ze śląskim P23. Zagrają DCB, Capo, Penera i NVYSN, a całość będzie transmitowana z dachu Porcelany.

Immortal Onion live stream, 19 kwietnia

Ten młody jazzowy skład ma w sobie naprawdę spory potencjał, co zresztą udowodnił wydaną w marcu płytą XD [Experience Design]. Więc wiecie, odpalajcie i słuchajcie, bo dżezy zawsze u nas w cenie. PS: będzie też opcja zrzutki!

Smolna – Dżungla live stream, 17 kwietnia

Poszłoby się na Smolną, co nie? Na razie jest to niemożliwe, ale wbicie na stream i posłuchanie setów Cocolino, Weikuma i Phila Jensky’ego już jak najbardziej.

newonce.bar 1st B’day Party #StayHome, 18 kwietnia

Nasi przyjaciele z ekipy newonce’a będą świętowali pierwsze urodziny (prawie) najmłodszego dziecka, czyli swojego baru. A ten, jak wiadomo, świeci teraz pustkami. Zostajemy w domach i widzimy się na Zoomie!

Stand-up Online 4: Szumowski/Borkowski/Zalewski i inni, 18 kwietnia

Sprawdź też

Last but not least opcja dla tych, którzy lubią się pośmiać. Jeśli jesteście juz przytłoczeni informacjami o recesji i o wirusie, warto raz na jakiś czas pożartować. Wiecie, co z tym zrobić!

Streaming from Isolation – VTSS & Ellen Allien, 18 kwietnia

Prosta sprawa – sobotni wieczór z Boiler Roomem będzie stał pod znakiem techno. Najpierw nasza polska perełka VTSS da do pieca swoim szybkim i świszczącym setem, a potem wjedzie doświadczona Ellen Allien.

THE 4:3 ONLINE FILM FESTIVAL – SHAKEDOWN, 18 kwietnia

Trwa festiwal organizowany przez platformę 4:3, która skupia się na sztuce i jest siostrzaną odnogą Boiler Room. W sobotę film, w którym jego reżyserka Leilah Weinraub “ukazuje historię czarnej lesbijskiej sceny ze striptizem w Los Angeles i jej genezę. Klub Shakedown, należący do kobiet i zarządzany przez kobiety, działający pod ziemią i nielegalny, jest mroczniejszą, szybszą i młodszą iteracją tej kultury tanecznej. “

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone