Czytasz
Jasna 1 świętuje swoje pierwsze urodziny

Jasna 1 świętuje swoje pierwsze urodziny

jasna 1

Jeszcze nie tak dawno wszyscy ze zniecierpliwieniem oczekiwali na otwarcie tej nowej imprezowej miejscówki. Klub Jasna 1 w ten weekend obchodzi swoje pierwsze urodziny. Sprawdźcie weekendowy rozkład jazdy. 

Jasna 1 należy do czołówki warszawskich miejsc do zabawy, tańca i koncertowych spotkań. Położony w samym sercu stolicy lokal, przyciągał spragnionych elektroniki tłumnie przez cały rok. Oczywiście, głównie dzięki świetnym bookingom, gwarantującym doskonale spędzony czas. Idealna lokalizacja, muzyka i atmosfera panująca podczas imprez – to wszystko złożyło się na sukces tego miejsca. Czego dokładnie możemy się spodziewać?

jasna

Piątkowa noc zostanie opanowana przez naszych rodzimych DJ-ów. Pojawią się tam zarówno starzy, dobrzy przyjaciele klubu, których sety Jasna serwuje nam co jakiś czas, jak i nowi rezydenci. Chino, Private Press, Dżuma, czy żywa legenda – Jacek Sienkiewicz. To tylko część artystów, którzy zadbają o nasze dobre samopoczucie dzisiejszej nocy. Muzyczny styl każdego z nich jest doskonale znany stałym bywalcom, więc ich wielbiciele nie mogą przegapić takiej okazji i koniecznie powinni pojawić się na imprezie!

Nie inaczej będzie w drugi dzień świętowania. Spotkamy się między innymi z włoskim duetem producentów Marvin & Guy, który ma na swoim koncie współpracę z m.in. Life and Death. Towarzyszyć im będą przedstawiciele polskiej sceny DJ-skiej: Eltron, K.O.D czy Ola Teks z Movie Mózg. W niedzielę odbędzie się natomiast Dziesiąty Warszawski Salon Ambientu. Wydarzenie, które swoje początki miało w Białymstoku, a swoją działalność od kilku lat konsekwentnie przenosi także do innych polskich miast. Tym razem na Jasnej pojawią się New Rome, czyli fenomenalny Tomasz Bednarczyk oraz Dtekk – DJ, aktywista i dyrektor programowy białostockiego festiwalu Up To Date.

Jasnej życzymy wszystkiego najlepszego, a imprezowiczom udanej zabawy! Widzimy się na parkiecie. Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone