Czytasz
Kacper Blonsky przeszedł polski rap? Zatrudnił pięć dużych postaci, by stworzyły mu numer

Kacper Blonsky przeszedł polski rap? Zatrudnił pięć dużych postaci, by stworzyły mu numer

Kacper Blonsky

Bambi, Waima, Tede, Young Leosia, i Kinny Zimmer wspólnie stworzyli kawałek Cuba Libre. Beneficjentem tej współpracy jest Kacper Blonsky.

Nowe doświadczenia

W ramach projektu Kacper Blonsky poprosił pięciu cenionych twórców muzycznych o napisanie dla niego piosenki. W rezultacie powstała piosenka Cuba Libre, w której Bambi, Waima, Tede i Young Leosia napisali po cztery wersy, a za refren odpowiada Kinny Zimmer. Warto dodać, że Błoński, będąc partnerem Young Leosi, pełnił rolę wokalisty, pozostawiając zadania związane z klipem zaproszonym. Utwór natomiast powstał specjalnie na potrzeby nowego filmu influencera na platformie YouTube.

W filmie dokumentującym proces tworzenia utworu Błoński rozmawiał z każdym z raperów i raperek, zdobywając wgląd w proces kreatywny. Podczas rozmowy z Tede influ został pochwalony za zwrotki, co dodatkowo zwiększyło presję przed premierą. Raper przyznał, że musi sprostać oczekiwaniom i zamknąć temat utworu.

Poprosiłem pięciu topowych twórców muzycznych, by stworzyli dla mnie utwór. W tej piosence będę tylko i wyłącznie wokalistą, a każdy z nich dodatkowo przydzielił mi zadanie, które mam wykonać podczas realizacji klipu do tego utworu… ale o tym przekonacie się więcej wkrótce! – skomentował Kacper Błonsky.

Gotowi na święto przyjaźni z Bambi i Leosią? Nadchodzi BFF Festival!

Kacper Blonsky, czyli kontent kontentowi nierówny

Ostatnio Błoński opublikował na swoim kanale film, w którym przetestował pięć warszawskich kebabów polecanych przez Książula. Co ciekawe, nie oceniał kebabów samodzielnie. Zamiast tego do współpracy zaprosił kamerzystkę Olę, Karola Gązwę Blowka, swojego trenera Piotra Szczurka (Miejski Drwal) oraz Jurka, eksperta od kebabów.

Sprawdź też

W komentarzach pod filmem wielu widzów wyraża krytykę względem działań Błońskiego, zarzucając mu brak oryginalności i wykorzystywanie pomysłów Książula. Jedna z osób napisała: Niesamowity pomysł, całkowicie oryginalny i nowoczesny. Jak zauważyła zaś Aleksandra: testuje najlepsze kebaby, które testował Błoński, które wcześniej testował Książulo… Niekończąca się historia. Mega pomysłowo nie ma co. Premiera kawałka wraz z teledyskiem zaplanowana jest na 19 stycznia.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone