Czytasz
Kayah i Bregović ponownie ruszają w trasę

Kayah i Bregović ponownie ruszają w trasę

Kayah i Bregović

Kayah i Bregović – uwielbiany przez Polaków duet ponownie rusza w trasę. Jeśli chcesz usłyszeć ich największe hity na żywo – nie przegap tej okazji!

Chyba każdy z nas czuje wielki sentyment do tego duetu. Śmiało można nawet powiedzieć, że najprawdopodobniej nie istnieje w tym kraju osoba, która nie potrafiłby zanucić choć jednego kawałka z ich wspólnego albumu – mimo, że od jego wydania upłynie w tym roku dwadzieścia lat (!). Zainteresowanie Kayah i Bregovicem nie słabnie, co udowadniało zarówno tempo sprzedaży biletów podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej w 2017 roku, jak i późniejszych występów w samej Warszawie.

W kwietniu tego roku Kayah i Bregović powracają. Ich koncerty odbędą się w kilku największych polskich miastach, m.in. Warszawie, Poznaniu czy Gliwicach. Artyści wystąpią z dobrze znanym repertuarem, głównie z wspomnianej już płyty  „Kayah&Bregović”. Łączący pop i bałkańską muzykę ludową krążek, sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy i zdobył status diamentowej płyty, co zaowocowało wydaniem go w jedenastu europejskich krajach.

Jest to jedno z największych osiągnięć we współczesnej historii muzyki rozrywkowej w Polsce. Nie dziwi więc euforyczny odzew ze strony fanów, na każde koncertowe ogłoszenie! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji usłyszeć na żywo ich hitowych numerów „Śpij kochany, śpij” czy „Byłam Różą” i poczuć tej atmosfery na własnej skórze – koniecznie nadrób zaległości!Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone