Czytasz
Moc fanów nie ma granic. Ruszyła sprzedaż na koncert Louisa Tomlinsona.

Moc fanów nie ma granic. Ruszyła sprzedaż na koncert Louisa Tomlinsona.

Louis Tomlinson, mat. promocyjne do albumu "Walls"

Wszyscy wiemy, że miłość może zdziałać cuda. A miłość do ulubionego idola – jeszcze więcej! Sami doświadczyliśmy tego przy odpaleniu sprzedaży na jedyny koncert Louisa Tomlinsona w Polsce. Na szczęście już nie jedyny…

Gdy ogłosiliśmy w grudniu warszawski koncert byłego członka One Direction, sami nie mogliśmy uwierzyć w to, co się stało. Moc fandomu Tomlinsona okazała się być silniejsza niż wszyskich elektronicznych systemów razem wziętych! Kolejka biletowa rosła i rosła, a nasz dzielny sztab pracował w pocie czoła, by każdy mógł nacieszyć się biletem na występ brytyjskiego muzyka. Czy teraz mogło obyć się bez kolejki? Ta ekscytacja absolutnie nas nie dziwi, bo pochodzącemu z niewielkiego miasteczka Doncaster Tomlinsonowi, mimo sławy, trudno zarzucić gwiazdorzenie. Wokalista znany jest ze swojej otwartości wobec fanów i fanek. Jego meet and greet to zawsze serdeczne spotkania, którym daleko do taśmowego rozdawania autografów. Dowód? Pieczołowicie kolekcjonowane przez fanów nagrania.

“Louies”, “Tomlinsters” i “Tomlinsoners”, bo tak zwą się członkowie fandomu Tomlinsona, teraz będa mogli wymienić bilety na koncert w warszawskiej Progresji na występ na Torwarze. Każda osoba z biletem otrzyma mailem specjalny kod uprawniający do wymiany. A to nie koniec! Od dzisiaj można kupić wejściówkę na drugi koncert gwiazdy w Poznaniu! Od 17 maja do sprzedaży trafią również specjalne bilety kolekcjonerskie.

Sprawdź też

Bilety na koncert w Poznaniu już dostępne w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone