Czytasz
Quebonafide zapowiada trasę Romantic Psycho Experience. Będziecie się dobrze bawić

Quebonafide zapowiada trasę Romantic Psycho Experience. Będziecie się dobrze bawić

Quebonafide Torwar Romantic Psycho Experience Going.

O co chodzi z nowym wizerunkiem Quebonafide? Kiedy kolejne single? Czy będzie trasa? Na część z tych pytań znamy już odpowiedź.

O drastycznej przemianie Quebonafide napisali już chyba wszyscy i uwzględnili wszystko. Od pojawienia się w sieci klipu do “Jesieni” cały internet zastanawiał się, czy to trolling, czy stuprocentowa powaga, a może po prostu zamierzone działania wizerunkowe. Po kilku dniach wszystko było już jasne – Quebo pojawił się w Dzień Dobry TVN, wrzucał na swojego Instagrama osobliwe storiesy (m.in. z odsłonięcia dość oryginalnego muralu przedstawiającego… screen z jego IG feedu), a ostatnio wpadł niespodziewanie do audycji Solara w newonce.radio, podczas której zaprezentował ciekawy freestyle.

Harmonogram trasy znajdziecie na dedykowanej stronie, którą przygotowaliśmy pod trasę Romantic Psycho Experience. Oprócz biletów, które pojawią się tam już 27 lutego, możecie też poczuć wajb lat 90.

Jeśli dobrze przyjrzeliście się muralowi, który pojawił się na Instagramie artysty, widnieje na nim data 17.04 i miejsce – Torwar. Dzisiaj możemy to oficjalnie potwierdzić – ogólnopolska trasa Romantic Psycho Experience będzie wyjątkowym wydarzeniem, a możliwość zakupu biletów na wszystkie koncerty jest już dostępna dla użytkowników usługi Empik Premium. Dzień później, 28 lutego, trafią do regularnej sprzedaży dostępnej w Going. Muzyk wystąpi w największych polskich miastach, m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i oczywiście w Warszawie.

Wyjątkowość tej trasy podkreślamy naszą stroną, która aż kipi od retro wajbu. Już teraz możecie tam zagrać w kultowego Sapera lub narysować brakujące tatuaże Quebo w Paintcie. Dawajcie znaki, jak Wam poszło w gierkę i co ciekawego zmalowaliście w edytorze. Nam wyszło np. coś takiego:

Quebonafide Jesień Romantic Psycho Experience

Skoro do tej pory promocja nowej płyty wyglądała bardzo nietypowo i wzbudzała wiele kontrowersji, dyskusji, a o przemianie Quebonafide dowiedziała się już nawet pani z osiedlowego warzywniaka, to możemy tylko spekulować, co muzyk zaprezentuje na Torwarze, w Hali Stulecia, czy w B90. Czy nastąpi zrzucenie nerdowskich szat, czy wróci stary, ekstrawertyczny Quebo, czy może będzie to akustyczny set ze smutnymi piosenkami o miłości? Wszystkiego dowiemy się już w kwietniu.

Sprawdź też

Bilety na trasę Romantic Psycho Experience są już dostępne dla użytkowników usługi Empik Premium. 28 lutego trafią do regularnej sprzedaży w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone