Czytasz
Legenda amerykańskiego rapu i polski skład w kolejnym ogłoszeniu SnowFest 2020!

Legenda amerykańskiego rapu i polski skład w kolejnym ogłoszeniu SnowFest 2020!

Mos Def SnowFest Going. bilety

Organizatorzy festiwalu SnowFest intensywnie pracują nad tym, żeby przyszłoroczny line-up był naprawdę gruby.

Ktoś wyrywa cię ze snu w samym środku nocy i krzyczy „IKONICZNY RAPOWY ALBUM”, a ty jednym tchem wymieniasz 36 Chambers, All Eyez On Me, Ready to Die i oczywiście Black on Both Sides. Ostatni z nich nagrał artysta znany niegdyś jako Mos Def. Od kilku lat, po duchowej przemianie, raper przedstawia się jako Yasiin Bey i to właśnie on będzie kolejną gwiazdą przyszłorocznego festiwalu SnowFest. Kozak!

W ramach szybkiego przypomnienia – Yasiin Bey aka Mos Def to jedna z najważniejszych postaci w amerykańskim rapie. Muzyk wydał niezwykle ważny album Black on Both Sides i pomimo tego, że później z jego formą bywało różnie, to miejsce w galerii zasłużonych ma pewne. Co ciekawe, artysta nie zamykał się jedynie na muzykę i wystąpił w kilkunastu hollywódzkich filmach. Były to takie obrazy, jak m.in. Autostopem przez Galaktykę, 16 przecznic, Włoska Robota, a także seriale Dexter i Dr. House. No i spoko!

Co jeszcze czeka nas pod koniec lutego w Beskidach? Do Szczyrku wpadną drum’n’bassowi Metrik i Dynamite MC, a także polska delegacja w składzie KAMP! i Łąki Łan. Czyli wszystko w zgodzie z muzycznym klimatem festiwalu – energetycznie, elektronicznie, rapowo i z odrobiną szaleństwa.

SnowFest Going. Mos Def Kamp!

Szczególnie jaramy się na obecność elektronicznego tria KAMP!. Chłopaki od jakiegoś czasu testują zupełnie nową formułę koncertową, która tchnęła w ich występy nowe życie. Takie zmiany to my lubimy. Co więcej, od listopada do stycznia złapiecie ich na wyjątkowej trasie, a bilety na te wydarzenia dostaniecie w Going. Czek dis!

Sprawdź też

Pamiętajcie, że SnowFest Festival 2020 odbędzie się w dniach 28-29 lutego na Skoczni Skalite w Szczyrku. Jeśli jesteście ciekawi, kto jeszcze wystąpi na festiwalu – sprawdźcie pierwsze ogłoszenie. Widzimy się!

Bilety na przyszłoroczny SnowFest złapiecie w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone