Czytasz
Reprezentant SB Maffija i duet, który pracował z gwiazdą Stranger Things – pierwsze nazwiska SnowFest 2020

Reprezentant SB Maffija i duet, który pracował z gwiazdą Stranger Things – pierwsze nazwiska SnowFest 2020

SnowFest Sigma Going. bilety

Póki co, łapiemy jeszcze ostatki słońca i świętujemy lato w październiku. Myślami jednak wybiegamy już do zimowego czasu, kiedy to będziemy mogli oddać się zabawie i muzyce podczas kolejnej edycji SnowFest!

Jesteście ciekawi, kogo ogłosili organizatorzy SnowFest 2020? Poznaliśmy pierwsze nazwiska, które pojawią się w Szczyrku!

KUP BILET NA SNOWFEST

Jak zwykle, będzie to mieszanka drum’n’bassu, rapu i tanecznej elektroniki. Największą ogłoszoną właśnie nazwą jest bez wątpienia duet SIGMA. Brytyjczycy mają na swoim koncie kilka spektakularnych sukcesów, występy na największych elektronicznych festiwalach, setki milionów odtworzeń na YouTube czy klip, w którym pojawiła się znana ze Stranger Things Millie Bobby Brown.

Warto wspomnieć też o Shy FX, który w trakcie swojej bogatej kariery współpracował m.in. z Chase & Status, Davidem Rodiganem i MC Rage. Spodziewajcie się spektakularnego show, w którym producent zaprezentuje swoje umiejętności, a na scenie towarzyszyć mu będzie MC.

Kto jeszcze przyjedzie do Szczyrku w lutym przyszłego roku? Ejeca, czyli jeden z bardziej rozpoznawalnych producentów house, który nie stroni od porywających melodii i niezwykle tanecznych rytmów. Z kolei Holendrzy z Kraak & Smaak zaprezentują się z pełnym bandem i będą promowali swój najnowszy album Pleasure Center. Polski akcent? Jeden z filarów wytwórni SB Maffija – Solar, który jest świeżo po wydaniu płyty Pokój Zero i z przyjemnością zagra nowe tracki przed zebraną na SnowFeście publicznością.

Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu – ten zimowy festiwal odbędzie się w dniach 28-29 lutego na Skoczni Skalite w Szczyrku. Odliczamy już dni!

Bilety na przyszłoroczną edycję SnowFest dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone