Czytasz
Imprezowe FOMO – koncerty wracają, biletów ubywa… Na co wybrać się w czerwcu?

Imprezowe FOMO – koncerty wracają, biletów ubywa… Na co wybrać się w czerwcu?

MATA, kadr z klipu "Schodki", źródło: YouTube

Czy to będzie koncertowe lato? Wszystko wskazuje na to, że tak. Trzymajcie rękę na pulsie – niektóre imprezy i koncerty zbliżają się do soldoutów. Łapcie bilety, póki są.

Ostatnia konferencja premiera napawa optymizmem. Czy one naprawdę wracają??? Koncerty i imprezy zniknęły z naszych kalendarzy dobre parę miesięcy temu. Jest duża szansa, że wrócą w czerwcu, a może nawet od połowy maja. Dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w najbardziej rozchwytywane bilety. Jest w czym wybierać.



SBM FFestival vol. 5

Największy rapowy label w Polsce powraca ze swoim flagowym wydarzeniem. W plenerowej odsłonie SBM FFFestival na pewno nie zawiedzie. Pod koniec czerwca na jednej scenie zobaczymy największych przedstawicieli wytwórni: m.in. Białasa, Bedoesa, Matę i Łajciora. Lokalizacja eventu jeszcze nie jest znana, ale sądząc po rozmachy poprzednich edycji, poprzeczka jest wysoko postawiona. Żadnego szanującego się fana SBM label nie powinno tam zabraknąć. Wyobrażacie sobie Schodki Maty w wersji live? Po tylu miesiącach koncertowej posuchy? Poezja!



Elektroklub VII: Ricardo Villalobos

Chyba nikomu, kto choć trochę siedział w muzyce elektronicznej, tego pana przedstawiać nie trzeba. Ricardo Villalobos to weteran sceny techno, bohater wielu memów, ale i jeszcze większej ilości dobrych, bujających setów. Przy akompaniamencie jego mixów nie trudno zapomnieć, że istnieje coś takiego jak poniedziałek. Będziecie to mogli sprawdzić w historycznej przestrzeni industrialnej Walcowni w Katowicach. Zbliża się kolejna edycja Elektroklubu. Zainteresowanie jest spore, więc jeśli chcecie zobaczyć autora słynnego Dextera na żywo – don’t hesitate!



Dissolve Festival

Erę Wodnika należy rozpocząć z przytupem! A zadba o to Dissolve Festival. O czerwcowym wydarzeniu ostatnio jeszcze głośniej – razem z R-Collective organizatorzy przeprowadzili badania na temat szczepień na COVID-19 i udziału w koncertach. Wsparł ich sam Bogusław Linda. Tym samym Dissolve propagują odpowiedzialne uczestniczenie w imprezach publicznych. Mamy nadzieję, że będziecie mogli dołączyć do “neo-hipisów” na początku czerwca nad Zalewem Zegrzyńskim. Biletów ubywa!



sanah w ramach PlenR-u

Sprawdź też
Tennessee AI

Przybywa nam plenerowych cykli koncertowych. Jednym z nich jest ogólnopolski PlenR, w ramach którego artyści i artystki zagrają w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Żywcu. W line-upie pojawiła się rozchwytywana sanah – artystka znana jest ze swoich uroczych, delikatnych piosenek, które szybko wpadają w ucho. Ale to jednocześnie dokładnie przemyślana audiowizualna kreacja, która zachwyciła bynajmniej nie tylko nastoletnich słuchaczy i słuchaczki. Bilety na czerwcowy koncert w Żywcu rozchodzą się błyskawicznie! Może jeszcze zdążycie kupić wejściówki na lipcowy występ w Gliwicach? Lepiej nie ryzykować!



Kwiat Jabłoni

Jeszcze niedawno można było kupić bilety na czerwcowy Kwiat Jabłoni w Folwarku Ruchenko. Duet zaliczył kolejny sold out. Praktycznie każdy koncert utalentowanego rodzeństwa kończy się wyprzedanymi miejscówkami. Najbliższa szansa, żeby zobaczyć Kwiat Jabłoni to 6 czerwca. W Toruniu zagrają w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Sądząc po ich ostatnich wynikach, nie ma co zwlekać z zakupem biletu. Podobnie jak sanah, tak i Kasia i Jacek Sienkiewiczowie stają się coraz bardziej popularni.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone