Czytasz
KONIEC QUEBONAFIDE? Ogłoszenie trasy Psycho Relations.

KONIEC QUEBONAFIDE? Ogłoszenie trasy Psycho Relations.

Quebo po raz kolejny wprawia swoich fanów i cały rapowy świat w konsternację. Ogłoszeniu trasy koncertowej Psycho Relations, która rusza w kwietniu 2022, towarzyszy informacja dotycząca dalszych losów jego kariery. Czy będą to ostatnie występy Quebonafide?

Na początku 2020 roku, Quebonafide pojawił się w mediach jako skromny, wycofany chłopak. Metamorfoza, która przeczyła jego dotychczasowemu wizerunkowi, zaskoczyła fanów i dziennikarzy, oraz sprowokowała szereg dyskusji i teorii. Niecodzienna przemiana wywołała niemałe poruszenie, także poza środowiskiem hip-hopowym. Z perspektywy czasu wiemy już, że była to przewrotna i spektakularna akcja, promująca nowy album i trasę koncertową rapera. Czy tak samo jest również tym razem? Czy zapowiadany koniec Quebonafide to element promocyjnej akcji czy może coś więcej? Usłyszymy Quebo w zupełnie innym artystycznym wydaniu?

Koniec Quebonafide – kolejna sprytna akcja promocyjna czy zwiastun artystycznej przemiany?

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać – zdradza Quebonafide

Start sprzedaży biletów na trasę Psycho Relations zaplanowany jest na poniedziałek 18 października. Album Romantic Psycho znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia OLiS aż pięciokrotnie, co jest rekordem, jeśli chodzi o polski rap. Płyta uzyskała również status platyny. Podczas przerwy od koncertowania Quebo miał czas, aby poświęcić się pracy nad nowym materiałem. Najnowsza trasa ma być okazją do zaprezentowania tych niepublikowanych dotąd nowości. To nie lada gratka dla fanów i fanek jego twórczości. Być może jest to ostatnia szansa na usłyszenie na żywo utworów, które stworzył jako Quebonafide.

Sprawdź też
życie na marsie

koniec quebonafide
mat. promocyjne

Bilety na trasę Psycho Relations już do kupienia

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone