Czytasz
Które muzeum pasuje do Ciebie? [PSYCHOTEST]

Które muzeum pasuje do Ciebie? [PSYCHOTEST]

18 maja to Międzynarodowy Dzień Muzeów. W tym roku obchodzimy go inaczej niż zwykle – bez całonocnego zwiedzania, długich kolejek i niezliczonych atrakcji. Zamiast tego, śledzimy na bieżąco sytuację w muzeach i galeriach, żeby zaglądać do nich za dnia, zachowując zasady bezpieczeństwa.

Jeśli nie masz pomysłu, które muzeum odwiedzić jako pierwsze lub masz ochotę poznać całkiem nowe miejsce (albo prawdę o samym sobie) – sprawdź, które z nich pasuje do Ciebie najlepiej. Weź udział w naszym psychoteście.

Przypominamy Wam również o naszej debacie, którą możecie obejrzeć poniżej. Z kolei w cyklu Wizytówka rozmawiamy z przedstawicielkami i przedstawicielami muzeów, które już działają. Do tej pory ukazały się wywiady z Muzeum Narodowym w Warszawie, krakowskim MOCAK-iem oraz Muzeum Lubelskim w Lublinie. Polecamy, wychodźcie odpowiedzialnie!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone