Czytasz
The Blue Oyster – czyje sety usłyszymy w tym tygodniu?

The Blue Oyster – czyje sety usłyszymy w tym tygodniu?

The Blue Oyster online stream DJ Luzztro Bilet Wsparcia

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nowej inicjatywie klubu Luzztro. Za nami pierwszy tydzień działalności The Blue Oyster – co czeka nas w kolejnym?

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o The Blue Oyster, to szybko wyjaśniamy Wam, o co tu chodzi. W samym centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich niedaleko słynnego Ronda De Gaulle’a odbywają się didżejskie streamingi live i w opcji video. Jedną z głównych idei przyświecających tej miejscówce jest stawianie na różnorodność, brak gatunkowych ram i prezentowanie wielu muzycznych środowisk. Jeśli chcecie zgłębić temat, to polecamy Wam nasz tekst i mini wywiad z Kacprem Ponichterą, który opiekuje się tym miejscem.

Poniżej możecie sprawdzić, co czeka nas w tygodniu 18-24 maja. Swoją selekcję zaprezentują didżeje z takich kolektywów, jak m.in. Bunker Disco, Elektrowkręta czy Szkalunek.

The Blue Oyster Luzztro stream online

Wszystkie streamingi możecie oglądać za pośrednictwem fanpage’y klubu Luzztro i projektu The Blue Oyster.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone