Czytasz
Magiczny Botaniczny z troską o uczniów – specjalna promocja na czas zdalnej nauki

Magiczny Botaniczny z troską o uczniów – specjalna promocja na czas zdalnej nauki

Rozświetlony Magiczny Botaniczny czeka na głodnych wrażeń uczniów. O pobudzenie ich zmysłów zadbają niesamowite iluminacje, strefa oddechu i wyjątkowa gra terenowa.

Grudzień powitał uczniów nowiną o powrocie nauki zdalnej. Oznacza to konieczność spędzania długich godzin przed komputerem i wpatrywania się przez pół dnia w ekran. W tym scenariuszu, uczniowie borykają się z brakiem bodźców i trudnościami w skupieniu się na omawianych zagadnieniach. Aby nauka była efektywna, potrzebna jest stymulacja zmysłów. Magiczny Botaniczny wychodzi tym potrzebom naprzeciw.

Od dziś do 9 stycznia wszyscy uczniowie mogą skorzystać z wyjątkowej promocji. We wszystkie dni (poza świętami i weekendami) czeka na nich 20% zniżka na wejście do ogrodu.

Magiczny Botaniczny dla uczniów
Magiczny Botaniczny dla uczniów

Magiczny Botaniczny to nie tylko zapierające dech w piersi iluminacje. Na uczniów czeka także niepowtarzalna, interaktywna gra terenowa. Do zabawy mogą oczywiście dołączyć również dorośli. Biorący udział w grze mają do wykonania 11 zadań w 11 różnych punktach ogrodu. Po wypełnieniu każdego z nich otrzymają wirtualną mini-nagrodę, a po ukończeniu całej gry wejdą w posiadanie nietuzinkowej wirtualnej ramki na najlepsze zdjęcia z ogrodu! Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.

Magiczny Botaniczny dla uczniów
Magiczny Botaniczny

Mało? A co powiecie na pianino do gry stopami, które daje okazję do popisania się swoimi muzycznymi zdolnościami? Nie zapominajmy także o nowatorskiej strefie oddechu, która przypomina, jak ważną czynnością jest kontrola wpuszczania i wypuszczania powietrza z płuc. Jak wiemy, poprawna technika oddychania potrafi znacząco obniżyć poziom stresu, co z pewnością może okazać się pomocne w codziennym, szkolnym życiu pełnym sprawdzianów i testów. Ruszajcie do Magicznego Botanicznego po moc wrażeń. Ogród z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom!

Odwiedź Magiczny Botaniczny z 20% zniżką

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone