Czytasz
Malibu Barbie, ona ma vajbik! Nowy singiel 2020 trzęsie siecią

Malibu Barbie, ona ma vajbik! Nowy singiel 2020 trzęsie siecią

Malibu Barbie

Po ciepło przyjętym 2020.club wreszcie doczekaliśmy się drugiego singla zapowiadającego wspólny album wytwórni 2020. Malibu Barbie lata już na streamingach. Kogo na nim usłyszymy?

Malibu Barbie to kolejny utwór gromadzący artystów z projektu 2020.club. Kilka dni temu wytwórnia opublikowała vloga pokazującego początki współpracy nad płytą. Dowiedzieliśmy się z niego, że zaangażowanych podzielono na dwie grupki i w ich obrębie powstawały pierwsze kawałki. Nie były to jednak sztywne ramy, pojawiały się wymiany.

Mimo że jest to płyta opisywana jako wspólny projekt 2020, to również nie jest sztywny wymóg. W nagrywkach uczestniczyły również postacie spoza labelu takie jak Young Igi czy Young Leosia.

W dzisiejszym premierowym tracku słyszymy Okiego, Otsochodzi oraz Taco Hemingwaya, który odpowiada za catchy refren, czyli zdaje się, że najważniejszy punkt kompozycji. Co więcej, w drugiej połowie udzielili się również Leokadia, Dwa Sławy oraz Gruby Mielzky. Ten ostatni to z kolei autor najbardziej zaskakującego elementu piosenki (zważywszy na klimat i brzmienie). Bez dwóch zdań: Malibu Barbie to mocno cukierkowy, nowoszkolny banger.

Sprawdź też
Skopzzor

Płyta zapowiada się jako jeden z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych momentów rapowego kalendarza Polski 2023. Pierwsza pula preorderu projektu wyprzedała się kilka minut, a fani niecierpliwie domagają się kolejnej. Ciężko się dziwić, w końcu 2020.club zgromadził sporą część rapowego mainstreamu. Patrząc przez pryzmat wytwórni wywodzących się ze środowiska: to obecnie jedyna solidna opozycja dla artystów wywodzących się z SBM Label, którzy podbili w ostatnich latach naszą grę.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone