Czytasz
Plastikowy wszechświat – dodatkowy koncert Matmos podczas Unsound Festival!

Plastikowy wszechświat – dodatkowy koncert Matmos podczas Unsound Festival!

Matmos Unsound Festival Solidarity bilety Going.

Elektroniczny duet Matmos zagra nie tylko podczas koncertu zamknięcia tegorocznego Unsoundu. Organizatorzy właśnie ogłosili unikatowy występ zespołu w Teatrze Słowackiego!

Frywolni abstrakcjoniści z Matmos dwukrotnie wystąpią w ostatni dzień festiwalu Unsound, którego tegorocznym motywem przewodnim jest hasło Solidarity. Zanim pojawią się na scenie z The Roundtable Orchestra i zakończą krakowski festiwal, zaprezentują publiczności niezwykłe show poświęcone albumowi Plastic Anniversary.

KUP BILET NA KONCERT MATMOS I INNE WYDARZENIA UNSOUND FESTIVAL

Doskonale wiemy, jak ważne jest w obecnych czasach dbanie o sprawy związane z ekologią i środowiskiem. Ograniczenie używania jednorazowego plastiku i generowanie mniejszej ilości śmieci to kluczowe działania, które musi podjąć całe społeczeństwo. Najlepiej w myśl zasady „działaj lokalnie, myśl globalnie”. Dążenie do jak największej świadomości w tym zakresie powinno być celem każdego z nas.

W odniesieniu do tego problemu Amerykanie z Matmos nagrali płytę Plastic Anniversary, na której używają głównie instrumentów zrobionych z plastiku. I właśnie taki będzie ich pierwszy z dwóch koncertów w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Muzycy z Baltimore odegrają kompozycje za pomocą najróżniejszych plastikowych przedmiotów i akcesoriów. Brzmi jak totalna wariacja!

Sprawdź też
Eartheater, mat. promocyjne

Pamiętajcie, że ten wyjątkowy koncert Matmos nie jest objęty karnetem festiwalowym i obowiązują na niego osobne bilety!

Bilety na poszczególne wydarzenia krakowskiego festiwalu Unsound dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone