Czytasz
Najedz się w Mieście: Niedzielne gastro podróże #3

Najedz się w Mieście: Niedzielne gastro podróże #3

Najedz się w Mieście

W ramach projektu Najedz się w Mieście chcemy pokazać Wam miejsca, do których warto wpaść na świetnej jakości szamkę, naładować akumulatory przed całonocną imprezą czy schować się przed zbliżającym się jesiennym chłodem. W naszym niedzielnym cyklu przedstawimy Wam trzy miejsca, w których warto zjeść śniadanie, obiad i kolację.

Najedz się w Mieście to najsmaczniejszy projekt Going. Tutaj mieszają się kulinarne smaki wszystkich rejonów świata, wymyślnym daniom towarzyszą ochocze rozmowy o jedzeniu i szklanki wypełnione szlachetnymi napojami. Dzisiaj proponujemy Wam trzy miejsca o zupełnie odmiennej charakterystyce i kuchni. 

Śniadanie w Regina Bar

Planujecie weekendowe wyjście na śniadanie z bliskimi? Regina będzie do tego idealnym miejscem. Przytulny, nietypowy wystrój, a przy sprzyjającej pogodzie przyjemny ogródek. Zestawy śniadaniowe, pyszna kawa i wyważone połączenie kuchni włoskiej, azjatyckiej i nowojorskiej. 

Najedz się w Mieście
Regina

Obiad w Barze Pacyfik

Uwielbiamy Pacyfik nie tylko za mydło w butelkach po srirachy i pyszne autorskie drinki. Jest to miejscówka ze świetnym karaibskim i azjatyckim fusion. Propozycje na obiad? Tacosy z jackfruitem, bowle pełne odżywczych składników i nietypowych smaków, a dla wielbicieli fast foodu – wypasione hot-dogi.

Najedz się w Mieście
Bar Pacyfik

Kolacja w Mikkelerze

Niedzielny wieczór i ostatnie chwile weekendowego relaksu. Coś dla wielbicieli przekąsek i wariacji na temat mięsa oraz kraftowych piw. Wpadnijcie do Mikkelera, gdzie traficie na ogromną selekcję piw i pyszne kanapki. Pastrami z policzka wołowego, krokiety z wędzonym seitanem, a dla odważnych szpik. 

Najedz się w Mieście
Mikkeler Bar Warsaw
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone