Czytasz
Nowe nazwiska w programie Soundedit Festival

Nowe nazwiska w programie Soundedit Festival

soundedit

Program Soundedit wzbogacił się niedawno o kolejnych artystów, którzy zagrają podczas 10. edycji łódzkiego wydarzenia. Sprawdźcie kto dołączył do festiwalowego składu muzyków!

UPDATE: Do lajnapu Soundedit dołączył również Andrzej Korzyński  – kompozytor muzyki m.in. do Akademii Pana Kleksa. Jego utwory zagra Filip Siejka Band.

Soundedit Festival to prawdziwe święto producentów muzycznych i realizatorów dźwięku, które na dobre wpisało się w łódzki harmonogram wydarzeń kulturalnych. O jego formule, idei i pierwszych ogłoszeniach pisaliśmy niedawno na naszym blogu. Teraz nadszedł czas, by przedstawić Wam nowości, jakie pojawiły się w jego harmonogramie. A te wyglądają bardzo obiecująco.


Imprezy zamykające każdy dzień festiwalu są już stałym elementem pojawiającym się w programie łódzkiego wydarzenia. Trochę mniej formalnie, we wspaniałej, ciepłej atmosferze – na co wpływ mają także miejsca, w jakich się odbywają. W tym roku będzie to pub Łódź Kaliska oraz Klub Wytwórnia. To okazje do kolejnych muzycznych spotkań z fantastycznymi twórcami!

Już pierwszego dnia, podczas afterparty będącym kolejną odsłoną cyklu Echo Studio wystąpi Reni Jusis! Ucieszy to zapewne wszystkich wielbicieli jej muzycznego stylu, który idealnie sprawdza się w klubowych przestrzeniach i sprzyja długim, intensywnym tanecznym doznaniom. Reni wciąż zaskakuje nas nowymi wydaniami, udowadniając, że nie znosi nudy, co pokazuje chociażby jej najnowsza, wydana dzisiaj(!) płyta Ćma. 19 wiosen, Bielizna i Andy Votel to artyści, których będziemy mogli usłyszeć na imprezach zamykających kolejne dni festiwalu.

Ten ostatni to pochodzący z Wielkiej Brytanii producent, DJ i grafik. W przemyśle muzycznym działa od lat osiemdziesiątych, jednak jego solowa kariera miała swój początek w roku dwutysięcznym. Projekt „Kleksploitation” stworzony przez Brytyjczyka, to przetworzenie dźwięku oraz obrazu z trylogii filmów o Akademii Pana Kleksa – właśnie tym wydarzeniem zamknięty zostanie ostatni dzień Soundedit. 

Sprawdź też

Koncerty zamykające pełne wrażeń i inspiracji dni festiwalu stanowią doskonałe jego dopełnienie i zapewnią kolejną porcję wyjątkowych emocji. Zapraszamy Was do Łodzi.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone