Czytasz
Nowy Kaz Bałagane to święto, a więc świętujmy. Lubimy takie piątki!

Nowy Kaz Bałagane to święto, a więc świętujmy. Lubimy takie piątki!

Nowy Kaz Bałagane

Kolejny piątek, kolejne premiery rapowe zaprezentowane. Ewidentnym hitem tego piątku jest nowy Kaz Bałagane, jednak to nie wszystko, co przygotowała dla nas rap-gra.

Nowy Kaz Bałagane to Święto

Każdy nowy album, który wypuszcza Kaz Bałagane, to świeckie święto. Dzisiaj jest więc co świętować, bo wyszły od niego aż dwa projekty. To główna, promowana od dawna płyta B&B WARSAW oraz dodatkowa EP-ka o wdzięcznym tytule NARKOPOP WAVE 2. Album był promowany takimi singlami jak na przykład Jak żyć w WWA?, Za dużo z Benitem z Tuzzy oraz Moonrock ze Szpakiem. Ponadto solowo wychodziły również Zakładam golf, GPS oraz storytellingowa Ostatnia Guma, która była ostatnim singlem. Było więc co sprawdzać przez ostatnie trzy miesiące, jeśli chodzi o Bedogie. Najlepiej na razie przyjął się numer z liderem GUGU.

Najlepsze utwory z płyty jednak dopiero się wyklarują. Na streamingach oraz YouTubie hulają już wszystkie tracki, również te z dodatkowej EP-ki. Narkopop Wave 2, jak sama nazwa wskazuje, ma być uhonorowaniem najbardziej uznanej i legendarnej już wręcz płyty Kaza z 2017 roku, czyli Narkopopu. Czy podoła hajpowi, który narzuca jej sam tytuł? Przekonamy się niebawem.

Nowy Kaz Bałagane

Kronkel Dom – GUTEN TAG

Dopiero co otrząsnęliśmy się z wielkiego hajpu zbudowanego wokół ostatniej płyty Malika Montany, a już dostajemy kolejną nowość od GM2L. Guten Tag wyszło co prawda dwa dni temu, ale możemy bez problemu podciągnąć je pod najświeższe premiery. Promocję płyty otworzył bardzo ciepło przyjęty singiel Agnieszka. Później otrzymaliśmy Ale Szon oraz tytułowe Guten Tag, które jest najlepiej do tej pory przyjętym utworem Kronkela z wszystkich singli. Na pewno od tej premiery możemy oczekiwać dużo solidnego trapu i ulicznej przewózki. Czy na naszych oczach rośnie kolejna gwiazda pokroju Malika? Czas pokaże.

Nowy Kaz Bałagane

O.S.T.R. – DIAPORAMA

Kolejny album, który wprawdzie nie wyszedł dzisiaj, ale ewidentnie nie powinno się go pomijać w zestawieniu premier. O.S.T.R. swój najnowszy album DIAPORAMA promuje między innymi bardzo zaczepnym singlem o tytule CRISTAL, w którym atakuje wiele popularnych artystów. Olanie go i złe potraktowanie jako weterana zarzuca między innymi Macie, Quebonafide, Słoniowi czy Paluchowi. Wyjątkowo boleśnie dostało się również Kortezowi.

Sprawdź też
Kizo

Podobny utwór niedawno wypuścił Wini, tam również padła masa ksywek. Czyżby zamieszczanie zarzutów adresowanych do konkretnych postaci w piosenkach wraca do łask? Jak widać, oldschoolowcy nie zamierzają milczeć, gdy ich koledzy z branży ich zbywają.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone