Czytasz
Otsochodzi zrobił album życia, a teraz rusza zagrać koncert życia

Otsochodzi zrobił album życia, a teraz rusza zagrać koncert życia

Najnowsze wydawnictwo Janka Otsochodzi TARCHO TERROR dopiero co miało swoją premierę i już narobiło niemałego zamieszania. Album został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy i wbił się do top 1 Spotify.

Wers rzucony na zeszłorocznym projekcie OIO Rucham te wersy i wypluję album w lutym stał się oficjalną zapowiedzią i nakazał fanom uzbroić się w cierpliwość. W lutym jednak nie uświadczyliśmy nawet małej wzmianki o premierze. Co więcej, aż do końca maja Otso nie podzielił się z nami nową muzą. Jednakże, gdy w końcu z nią ruszył, na polskiej scenie rapowej zawrzało. Takie single jak WWA Melanż i KFC stały się hitami praktycznie w dniu premiery. Aktualna płyta OTSa ma niewątpliwie największy potencjał koncertowy ze wszystkich jego projektów. Ta pozycja to ewidentnie ogromny powiew świeżości względem ostatnich solówek Młodego Jana. Balans między wszystkimi wypracowanymi dotychczas stylami sprawia, że ta płyta naprawdę może zostać na słuchawkach na dłużej. 

Ten banger został już przetestowany na Fest Festiwalu (koncert OIO) i publika wręcz oszalała na refrenie.

Dodatkowo, Młody Jan zagrał już koncert na SUN Festiwalu, gdzie zrobił przeogromny ogień z nowym materiałem.

W końcu OTS ogłosił swój pierwszy solowy koncert promujący jego najnowszą płytę. Wydarzenie będzie miało miejsce w warszawskiej Proximie 19 listopada. Dodatkowo, jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o najnowszym materiale od Otsochodzi, sprawdźcie koniecznie naszą recenzję Tarcho Terroru.

Bilety na koncert Otsochodzi znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone