Czytasz
Planujcie już kolejne lato – Tauron Nowa Muzyka 2023 ogłasza pierwsze szczegóły!

Planujcie już kolejne lato – Tauron Nowa Muzyka 2023 ogłasza pierwsze szczegóły!

Festiwalowy sezon jeszcze się nie skończył, ale my już wiemy: w dniach 8-11 czerwca 2023 roku jedziemy na Taurona.

Znamy już pierwsze istotne szczegóły na temat Tauron Nowa Muzyka 2023. To jeden z najmocniejszych festiwalowych punktów każdego lata w Polsce. Do Katowic przyciąga zarówno potężny line-up składający się z najciekawszych fenomenów muzycznych i topowych artystów z całego świata, jak i sama przestrzeń katowickiego Muzeum Śląskiego w dawnej kopalni KWK Katowice. W 2023 roku odbędzie się już 18. edycja wydarzenia. No dobra, jakie mamy newsy na temat przyszłorocznego Taurona?

Tauron Nowa Muzyka 2023 – koncert otwarcia wraca do NOSPR!

tauron nowa muzyka 2023

Fanów i fanki festiwalu z pewnością ucieszy fakt, że kolejną edycję zainauguruje uroczysty koncert otwarcia w monumentalnej przestrzeni NOSPR (Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach). To tutaj miały miejsce jedne z najbardziej ikonicznych momentów festiwalu, jak koncert Jeffa Millsa i NOSPR pod batutą Christophe Mangou czy magiczny występ Nilsa Frahma z 2018 roku.

Zarezerwuj sobie miejsce na Tauron Nowa Muzyka 2023 już teraz (bo taniej nie będzie)

Wyjątkowych momentów nie brakowało również podczas tegorocznej edycji festiwalu. Zresztą, zobaczcie i posłuchajcie sami:

Tauron Nowa Muzyka 2022

Tegoroczna, 17. edycja TNMK przeszła do historii. To były cztery niezwykłe dni wypełnione najsilniejszymi emocjami. Powrót do formuły sprzed pandemii okazał się bardzo udany i zgromadził ponad 20 tys. fanów głodnych festiwalowych wrażeń. Ich wszystkich i wielu innych z pewnością uraduje ogłoszenie terminu TNMK w 2023 roku i uruchomienie sprzedaży karnetów.

Sprawdź też

Organizatorzy Tauron Nowa Muzyka

A przed nami symboliczne wejście w dorosłość Taurona – przyszłoroczna edycja będzie już osiemnastą. Festiwal przez ten czas zebrał wokół siebie sobie prawdziwą społeczność, która dorasta wraz z nim. Na pobudzenie apetytu przed Tauron Nowa Muzyka 2023 przeczytajcie relację Kacpra Peresady, który z festiwalem się wręcz zestarzał…

Jak to jest być dorosłym (może nawet starym) na festiwalu muzycznym? Nietypowa relacja z Tauron Nowa Muzyka 2021

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone