Czytasz
Pierwsze ogłoszenia Fest Festival – James Bay headlinerem, zagrają też Denzel Curry i Sigrid

Pierwsze ogłoszenia Fest Festival – James Bay headlinerem, zagrają też Denzel Curry i Sigrid

Fest Festival 2020 James Bay Going. bilety

Fest Festival z pierwszym ogłoszeniem i to od razu w slocie headlinerskim. Ciekawi, kto przejmie scenę główną w Parku Śląskim?

Ubiegłoroczny Fest Festival był naprawdę sporym sukcesem i dowodem na to, że można w Polsce zrobić ciekawy majorsowy festiwal, którego przestrzeń nie wieje nudą, nie jest monotonna i powtarzalna. Piękne dekoracje, bardzo dogodna lokalizacja, zaskakująca scenografia oraz światła, które rzadko kiedy wyglądają tak dobrze. Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy zatem pierwszych szczegółów dotyczących drugiej odsłony Festu. Najpierw info, że wydarzenie potrwa trzy dni, a dzisiaj pierwsze ogłoszenia artystów. Jest też headliner!

A będzie nim brytyjski wokalista James Bay, który zachwycił fanów debiutanckim albumem Chaos and the Calm z 2015 roku i potwierdził swoje umiejętności trzy lata później, kiedy to ukazał się krążek Electric Light. 29-letni muzyk jest laureatem Brit Awards, a jego największe przeboje – Let It Go i Hold Back the River mają po kilkaset milionów odsłuchów na Spotify. Jeśli chcecie usłyszeć te rockowe hymny na Feście – nie zastanawiajcie się! Co więcej, ptaszki ćwierkają, że to nie ostatnie dzisiejsze ogłoszenie – będziemy na bieżąco aktualizować newsa.

UPDATE: Na Feście zagra również Sigrid! Norweski talent również ma na swoim koncie nagrody – BBC Sound of 2018 należał właśnie do niej. W swojej dyskografii ma na razie jeden album – wydany w marcu tego roku Sucker Punch. Kolejnym artystą, który dołączył do line-upu jest brytyjski rockowy zespół Nothing But Thieves. Będzie też rap, i to jaki! Do Śląska przyjedzie Denzel Curry, który nie nagrał w swojej karierze słabego albumu, a jego ostatni krążek ZUU to jedna z mocniejszych pozycji tego roku. Ogłoszenie zamknął raper i producent Left Boy.Jaramy się!

Sprawdź też
Najfajniejsze wydarzenia 2022

Przyszłoroczny Fest Festival odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia w Parku Śląskim. W przeciwieństwie do pierwszej edycji potrwa nie dwa, a trzy dni. Wypatrujemy kolejnych ogłoszeń!

Karnety na Fest Festival dostępne są w Going. Pamiętajcie, że do 31 grudnia możecie je kupić w puli Early Birds w niższej cenie.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone