Czytasz
Playlista: słowiańska disco nostalgia od The Very Polish Cut Outs

Playlista: słowiańska disco nostalgia od The Very Polish Cut Outs

Zambon The Very Polish Cut Outs Going. Jasna 1

Idea przyświecająca wytwórni The Very Polish Cut Outs już dawno wyszła poza odświeżone wersje polskich przebojów z lat 70. czy 80.

Za prowadzenie labelu i regularne imprezy pod szyldem The Very Polish Cut Outs odpowiada DJ i producent Zambon. W przyszłym roku TVPCO stuknie jubileuszowa dycha. Jaki był 2019 rok w ich wydaniu? Wypuścili swoją pierwszą kasetę (Labirynt Śmierci), na której DJ Duch zebrał – jakżeby inaczej – duchologiczne wspomnienia z okresu transformacji i bazarów z nielegalnymi wydawnictwami. Od niedawna prowadzą autorską audycję w newonce.radio (razem z Zambonem hostuje ją Bisti), a także wypuścili kilka premierowych editów.

Zagrali w tym roku kilkadziesiąt imprez, w tym na festiwalach Up To Date i Silberberg. Często wracali m.in. na trójmiejską Ulicę Elektryków, do wrocławskiego Ciała i do stołecznej Jasnej 1, w której pojawią się również w najbliższy piątek w ramach klubowej mini-trasy Slavic Disco. Żarty ze słowiańskiego przykucu so 2016, więc powiemy tylko, żebyście odpalili przygotowaną przez Zambona plejkę z utworami z Europy Środkowo-Wschodniej i nie zapomnieli o przyjściu w piątek na Jasną!

Mashina Vremeni – Gololed (DJ Krjuk street edit)

Братья по разуму – “Скреч Рэп” (Schmoltz Edit)

Videosex – Videosex

Jiří Korn – Akrobat (1984)

Kito Jemperee – Melnaa

czytaj dalej: DJ Duch przypomina o wspaniałych latach 90.

Koral – Artatlan Varazslo (Grabo’sky Mindig Egyedul Utazol Rework)

BEBI DOL – MUSTAFA

ORM & Kamelie – Tropic

Velly Joonas ‎- Stopp, Seisku Aeg!

Wbijajcie na Jasną 1 w najbliższy piątek, 6 grudnia. Oprócz Zambona zagra międzynarodowa ekipa – Schmoltz, Kompleks i Krjuk, a scenę barową przejmie team Transatlantyku w składzie TAMTEN, Freux i P.Lux.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone