Czytasz
Plenerowe koncerty, rozmowa o psychodelikach i impreza w ważnej sprawie – ruszaj w miasto za free!

Plenerowe koncerty, rozmowa o psychodelikach i impreza w ważnej sprawie – ruszaj w miasto za free!

free
https://soundcloud.com/kolekcje/006-foql-x-copy-corpo

Wiadomo, że w życiu nie ma nic za darmo. Wiadomo też, że się z tym nie zgadzamy, a na dowód tego wrzucamy Wam pękającą w szwach listę wydarzeń za free!

Lato w pełni, to i wysyp darmowych wydarzeń ogromny. Zastanawiacie się, gdzie spędzić czas totalnie za free? No to przychodzimy z pomocą!

Lado na Wsi #41, 26 czerwca, Ladomek

Długo przez nas wyczekiwany cykl Lado na Wsi powraca już dzisiaj. Więcej o tym magicznym miejscu, ludziach i muzyce przeczytacie w naszym tekście, za co konkretnie kochamy Lado. Na otwarcie sezonu zagrają LXMP i Felix Kubin oraz Alladin Killers, 100nka, 2wacky i Plantacja Eksperymentalna. Wjazd co łaska, na miejscu dobre i tanie piwko oraz domowe wino. Lepiej nie można, zapewniamy!

Selfisz 135: Mateusz Sarzyński, 26 czerwca, V9

Lado na Wsi startuje o 20, więc w ramach biforku można podskoczyć na Stary Mokotów. Jak co tydzień, w V9 przyszykowane będą super graficzki, które metodą sitodruku można sobie nałożyć na T-shirt, bluzę, torbę czy po prostu zrobić plakat. Ekonomicznie i oryginalnie.

Wieczne lato: muzyka – Misia Furtak, 27 czerwca, FINA

W okresie letnim na dziedzińcu FINY odbywać się będzie cykl plenerowych koncertów. W najbliższych czwartek zagra tam wokalistka i kompozytorka Misia Furtak, której najnowszy album Co przyjdzie? ukazał się na początku tego roku. Jeśli potrzebujecie kojącej, ładnej muzyki to wpadajcie na Moko!

Lado w Mieście: Mitch & Mitch & Kubin + Weber / VTR, 27 czerwca, Plac Zabaw

Jak powszechnie wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. I zgodnie z tym przysłowiem, jak już najemy się na środowym Lado na Wsi, to potem będziemy chcieli więcej. Z ratunkiem przyjdą czwartkowe koncerty na Placu Zabaw. Ponownie wystąpi Felix Kubin, tym razem nie z LXPM, a z Mitch & Mitch, a na dokładkę Weber z VTR. Za darmo, kumacie?!

Wschód Kultury – Inne Brzmienia, 27-30 czerwca, Lublin

A to już w ogóle jest ewenement. Jeśli przytłoczy Was ilość darmowych wydarzeń w Warszawie to wypad do Lublina może okazać się najlepszą możliwą decyzją. Lee „Scratch” Perry, Brain Damage, Dezerter, Wrekmeister Harmonies czy Ministry – tych wszystkich artystów posłuchacie na Innych Brzmieniach totalnie za friko. A oprócz tego masa wystaw, warsztatów i atrakcji dla najmłodszych. I to wcale nie jest fatamorgana.

Onkoświr – benefit na leczenie Adama, 28 czerwca, BarKa

Rak to paskudna sprawa. Niestety u Adama, znanego pod ksywą DJ Czapla Siwa nastąpił kolejny nawrót choroby. Mocno zaangażowany w środowisko klubowe chłopak potrzebuje naszej pomocy i z tej okazji, podczas kilku darmowych imprez będzie prowadzona zbiórka hajsu na leczenie. Wpadajcie na BarKę i wszędzie tam, gdzie będzie można wesprzeć Adama. A jeśli nie imprezujecie, koniecznie klikajcie TUTAJ!

Czy psychodeliki uratują świat? Premiera książki, 27 czerwca, CSW Zamek Ujazdowski

Na to pytanie nie jesteśmy jeszcze w stanie rzetelnie się wypowiedzieć, ale sporo wiedzy w temacie przyniesie książka Macieja Lorenca. Premiera i spotkanie autorskie już w czwartek w CSW. Ponoć można przyjść na trzeźwo.

Jazzowe Miasteczko: Tomasz Chyła Quintet, 27 czerwca, Lunapark

Nowa miejscówka po praskiej stronie Wisły kompletnie nas zachwyciła. Ludzie walą do Lunaparku drzwiami i oknami – czy to impreza, czy koncert czy kino plenerowe. Zanim oddacie się tańcowi, wpadnijcie w czwartek na jazzowy koncert Tomasza Chyły i jego Quintetu.

Envee/Eklektik Selektah, Bisti/Karol Aleksander, 28-29 czerwca, WIR

Kolejny weekend w Wirze to kolejne didżejskie popisy. Tym razem za deckami staną ludzie, którym nie obce jest przyjemne bujanko w rytm soulu, rapu czy disco i balearic. Na upały w sam raz!

Jerry & The Pelican System, 28 czerwca, Bulwary Dzielnica Wisła

Po niedawno zakończonej klubowej trasie, Jerzy Mączyński i jego band The Pelican System zagrają pod chmurką. Polski jazz ma się znakomicie, a na własnej skórze przekonacie się o tym już w piątkowy wieczór!

Szare Domy Festiwal Otwarty 2019 . Tu żyję Tu pracuję, 29 czerwca, Szare Domy

Osiedle Szare Domy jest w naszym ścisłym topie, jeśli chodzi o warszawską architekturę. W sobotę szykuje się znakomita okazja nie tylko do podziwiana samych budynków, ale również do posłuchania mądrych ludzi. Filip Springer, Mariusz Szczygieł i Emilia Obrzut wyjaśnią po co i dlaczego, będzie też pchli targ, będą fajne książki i design, a wieczorem muzyka – Skarby i Warszawskie Combo Taneczne.

Muzyka Pokoju #8: TJ Głupiec & Copy Corpo (WIDMA), 30 czerwca, Kuchnia Konfliktu

Na finiszu całotygodniowego maratonu za free zalecamy pojawić się w Kuchni Konfliktu. Swoją kasetową kolekcję przedstawiać będą TJ Głupiec i Copy Corpo. Spodziewajcie się zaskakujących muzycznych opowieści, eksperymentów, ambientów, drone’ów i innych wariactw wydanych na taśmie.

Niedzielne kino na tarasie: Rocky Horror Picture Show, 30 czerwca, Paloma nad Wisłą

A jeśli w niedzielny wieczór od muzyki wolicie kino – obierajcie kurs nad Wisłę. W Palomie napijecie się tepache, aperolka czy innego orzeźwiającego napoju, zjecie wspaniałe tacosy z dorszem lub kalafiorem, a do tego obejrzycie klasykę sewentisów – Rocky Horror Picture Show z Timem Currym i Susan Sarandon. Kaman!

Jeśli czujecie potrzebę odkrycia wszystkich możliwych darmowych eventów w Warszawie to koniecznie sprawdzajcie naszą goingową. listę i widzimy się na mieście!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone