Czytasz
Sezon zima/wiosna spędzamy na Smolnej

Sezon zima/wiosna spędzamy na Smolnej

Smolnej

Dopiero co na Smolnej zagrał Blawan, a w grudniu potańczymy jeszcze do setów dwóch znanych didżejek. Najpierw Amelie Lens, później Charlotte de Witte. Całkiem sporo, jak na trzy tygodnie. Co więcej, Smolna właśnie ujawniła artystów, którzy pojawią się w zbliżającym się zimowo-wiosennym sezonie.

Kto zagra niebawem na Smolnej? Jak zwykle czołówka klubowej sceny. Poczynając od mrocznego techno, poprzez tech-house, aż do ciepłego, melodyjnego house’u. Do Warszawy wrócą stali bywalcy stołecznego klubu – Tiga, Mind Against, Catz N Dogz czy Dax J. Ze swoimi live actami wpadną Stephan Bodzin, Viken Arman i Woo York, a w konfiguracji DJ set zagrają GusGus i Kiasmos.

Zmęczeni wszechobecnym techno? Koniecznie wybierzcie się na tę house’ową dwójkę. Smolna zaprosiła Honey Dijon, która wróci do Warszawy po festiwalu Undercity. Oprócz niej, niezwykle taneczną i melodyjna selekcję zaprezentuje Denis Sulta.

Kogo usłyszymy jeszcze? Hot Since 82, Speedy J, La Fleur czy Ellen Allien. Jak widać, będzie działo się naprawdę dużo.

Schodząc jednak na ziemię i przygotowując się do kolejnego weekendu – nie przegapcie występów Amelie Lens, która zagra w piątek dwukrotnie. Najpierw w klubie Stodoła, a później już regularnie na Smolnej.

Bilety na pierwszy występ dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone