Czytasz
Słodkie życie na TikToku – TOP 5 kont prowadzonych przez rodziny

Słodkie życie na TikToku – TOP 5 kont prowadzonych przez rodziny

W poprzednich tekstach, zbierających najciekawsze konta na TikToku, skupiałam się głównie na polskich polecajkach. Teraz czas na fenomen, który najmocniej zaznacza swoją obecność w Stanach. To właśnie tam od dłuższego czasu możemy znaleźć rodziny, które swoim szczęściem dzielą się ze światem.

Podobnie jak ten zagraniczny, także i polski TikTok rządzi się własnymi prawami. Światowe trendy nie zawsze trafiają na naszą część aplikacji. Właśnie tak jest z kontami, które coraz chętniej publikują rodzinne treści. Specjalnie dla Was zebrałam te najciekawsze i najaktywniejsze zagraniczne konta. W jaki sposób pokazują wspólne życie?

@kimandnorth

@kimandnorth

♬ original sound – 🩻

Czyli profil, który w teorii należy do Kim Kardashian i jej córki – North West. Piszę w teorii, bo w praktyce możemy zauważyć znaczną przewagę kontentu od North. I to nie byle jakiego, bo jak się okazuje, młodziutka gwiazda uwielbia robić charakteryzacje i dzielić się z nimi z obserwatorami. A jeśli na filmiku pojawia się Kim, to na pewno pojawi się też North. W tym przypadku to raczej North kontroluję TikTok-a i okazyjnie pokazuje swoją mamę – parentingowe konto, ale to UNO reverse.

Czy ktoś powiedział UNO? Sprawdź inne gry karciane!

@savv.labrant

@savv.labrant

& in the morning, I’m makin’ waffles!

♬ I’m A Believer (From “Shrek”) – LA Band

Savannah, jej mąż i czwórka dzieci swoje konto prowadzą już od bardzo dawna. Sama przyznam, że pamiętam kiedy ich jedynym dzieckiem była Everleigh. Ostatnio na świat powitali już swoją trzecią córkę, która w ostatniej chwili załapała się na Halloween. Dzięki temu cała rodzinka mogła się przebrać za postacie ze Shreka. Tą familię mogłabym nazwać jednym słowem: radość. Od razu widać, że się kochają i cieszą się każdym tańcem, każdym żartem i każdym filmikiem, który wrzucają. Drugiej tak uśmiechniętej rodziny nie znajdziecie.

@gustavokrystaldance

@gustavokrystaldance #happysaturday #saturdayvibes !!! #donnasummer #lastdance #disco #hustle #gkdance #family #dance ♬ Last Dance – Donna Summer

Na TikToku często spotykam się z rodziną aktorów czy piosenkarzy, ale rodzina tancerzy? Zdecydowanie wymiata! Nie wiem jak wy, ale dla mnie widok sześcioletniego chłopca, który tańczy jest najsłodszą rzeczą, którą ostatnio widziałam (a na oglądaniu TikTok-ów spędzam naprawdę sporo czasu). Dodatkowo wszystkie ich filmiki taneczne nagrywane są na tle kuchni w fartuchach czy matchujących piżamach – wisienka na torcie, która mnie kupuje.

Sprawdź też
SBM na TikToku

@heytherewilders

@heytherewilders I literally made them- signed baby brother. #siblings #family #familytok #babybrother #breakingbad ♬ original sound – uneducatededits

Coś w tych amerykańskich, wielkich rodzinach mnie ewidentnie rozczula. Nie wiem, czy to wnętrza, w których nagrywają TikToki, czy matchy-matchy ubrania. Nawet będąc osobą, która na ten moment dzieci nie chce, uważam, że ta rodzinna z piątką dzieci tworzy super treści. Co więcej, przemawiają także do mnie. Nie ma jednej zasady do tego, co wrzucają na swój profil. Nigdy nie wiesz, czy czeka na ciebie poranna rutyna, pierwsze słowa dziecka, czy inne wygłupy.

@olsz_lena

@olsz_lena Aż żałuje że nie mam nagrania całych zarzutów na mnie jak to ona musi tez sama sprzątać pokój, skandal 🤣🤣🤣 #fun ♬ Funny Song – Cavendish Music

Na koniec nasze polskie perełki, czyli duet mamy i córki – Carmenki. Pamiętacie jak mówiłam, że nie ma nic słodszego niż sześcioletni tańczący chłopiec? Myliłam się. Jeszcze słodsza jest 3-letnia, ROZGADANA, dziewczynka śpiewająca ze swoją mamą. Serio. Jeśli ich więź w rzeczywistości jest tak piękna jak ta, którą pokazują na TikTok-u to nie ma lepszego profilu, który możecie zaobserwować.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone