Czytasz
Smokepurpp po raz pierwszy w Polsce

Smokepurpp po raz pierwszy w Polsce

Smokepurpp

SoundCloudowy fenomen i jeden z założycieli Gucci Gang zagra w lutym w Polsce. Smokepurpp wystąpi pod koniec lutego w stołecznej Progresji.

Smokepurpp to pochodzący z Miami 21-letni raper, który zawdzięcza swój spory sukces platformie SoundCloud. Amerykanin jest jednym z artystów, którzy wybili się dzięki algorytmowi SC, który wypromował dwa numery artysty – Audi i Ski Mask. Jego debiutancki mikstejp Deadstar ukazał się w 2017 roku i trafił na 42 miejsce list Billboardu. Druga część ujrzała światło dzienne w ubiegłym roku. Na swoim koncie ma również współpracę z Travisem Scottem, Offsetem, Chief Keefem czy Murda Beatz.

Co ciekawe, Smokepurpp miał również duży wpływ na sukces Lil Pumpa, z którym się kumpluje i ponoć zachęcił go do rozpoczęcia przygody z rapem. Wspólnie z Pumpem i Gucci Manem założył formację Gucci Gang, która wystąpi na tegorocznej Coachelli. Jak widać, warszawski koncert Smokepurppa może być jedną z niewielu okazji do zobaczenia go na headlinerskim koncercie, zanim Omar Pineiro trafi do line-upów największych festiwali na świecie. 

Koncert odbędzie się 19 lutego w Progresji. Bilety są dostępne w Going.!

 

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone