Czytasz
Tiga wraca do Polski na cztery występy

Tiga wraca do Polski na cztery występy

Tiga

Kanadyjski pionier sceny klubowej wraca na kilka występów do Polski. Tiga zaprezentuje swoje umiejętności w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie.

Doświadczony Tiga ponownie wystąpi w Polsce. Ulubieniec rodzimych fanów klubowej muzyki zagra nie jedną, a cztery imprezy w naszym kraju. Rezerwujcie weekendy w marcu!

Tiga Sontag to charyzmatyczna postać, która na scenie muzycznej od lat zaskakuje, wprowadza wiele świeżości i nie daje się zaszufladkować w jednym gatunku. Wszystko zaczęło się w latach 90. kiedy artysta rozpoczynał swoją przygodę z DJ-ingiem na lokalnej montrealskiej scenie. W 2001 roku oficjalnie zadebiutował jako producent i trudno wymarzyć sobie lepszy debiut, bo „Sunglasses At Night” to do dziś jedna z najbardziej kultowych pozycji w tanecznej elektronice. Potem powstały kolejne hity, jak choćby „You Gonna Want Me”, „Shoes”, „Bugatti” i „Let’s Go Dancing” oraz remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moby’ego czy LCD Soundsystem. Wiele własnych kompozycji Tiga wydał w swojej wytwórni Turbo, w której katalogu są również produkcje Gesaffelsteina, Azari & III, The Hackera czy Boys Noize.

Harmonogram trasy:

8 marca – Zet Te Pe, Kraków

9 marca – Tama, Poznań

15 marca – Sala Fly, Wrocław

Sprawdź też

16 marca – Smolna, Warszawa (ze względu na politykę klubu – brak przedsprzedaży biletów)

Bilety na wszystkie wydarzenia z wyjątkiem warszawskiego są dostępne w Going. POD TYM LINKIEM.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone