Czytasz
Playlista: Marco Passarani i jego muzyczne evergreeny

Playlista: Marco Passarani i jego muzyczne evergreeny

Marco Passarani

W najbliższy piątek włoski didżej Marco Passarani zagra na Szpitalnej 1. Podopieczny Offen Music przyjedzie do Krakowa na zaproszenie ekip We Are Radar i Ktoś Cię Kocha.

Marco Passarani to jeden z najważniejszych didżejów i producentów włoskiej sceny klubowej. Jest założycielem platformy dystrybucyjnej Finalfrontier i zajmuje się wieloma związanymi z nią wytwórniami m.in. Nature Records czy Pigna. W trakcie swojej bogatej kariery wystąpił w takich klubach, jak Paradiso, Womb czy Berghain, a także na festiwalach – m.in. Primavera czy Sonar. Aktywnie udzielający się w didżejskim środowisku od ponad 20 lat “didżej, producent, wydawca, kolekcjoner, dystrybutor, animator i pełna pasji muzyczna dusza.”

Specjalnie dla nas przygotował playlistę ze swoimi tanecznymi evergreenami. Odpalcie sobie ten zestaw w ramach rozgrzewki przed piątkową imprezą!

 

Separate Minds – First Bass

 

Lauer – Clipper

 

DJ MoReese – Night Vision

 

Dharma – Plastic Doll

 

I:Cube – Troglo Dance

 

Betonkust – Entertaining My Goth

 

Mariel Ito – Kepler 186b

 

Teslasonic – Quantum Paradox

Donald Dust – Mars R-Trax Pt.2

 

Filmico – Open Channels 

 

We Are Radar x Ktoś Cię Kocha z Marco Passaranim w roli głównej odbędzie się w najbliższy piątek 25 stycznia. Oprócz Włocha, w murach Szpitalnej 1 zagrają również Eltron, Olivia i Chino.

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone