Czytasz
Fajnie babki na TikTok-u, które warto obserwować w 2023. Oto TOP 5!

Fajnie babki na TikTok-u, które warto obserwować w 2023. Oto TOP 5!

tiktok

W poprzednich tekstach polecałam wam konta w apce TikTok, które najczęściej publikują sprecyzowany kontent. Teraz trochę o tym, co nie wpisuje się w ramy.

A musicie wiedzieć, że wiele osób ma liczne zainteresowania. Nikt ich nie nominuje do śmieszka roku, modnisia roku czy booktokera roku. Sama czuję się tiktokowym dziwadłem balansującym między dziedzinami, więc jestem dobrą osobą do polecenia wam super babek z apki TikTok na rok 2023.

@kaja.wawer

Tak, to ja, ale tak zupełnie szczerze: mam naprawdę zróżnicowane konto! Powiem wam jak zrobić perfekcyjną kreskę, polecę dobrą książkę do autobusu, zmotywuję do zrobienia swetra na szydełku, a na koniec pokażę jak wyjść ze strefy komfortu i zacząć kochać siebie. Jeśli to was nie przekonuje, to czytajcie dalej. Może inne konta będą dla was ciekawsze.

@pszczolkax

@pszczolkax

cute storytimeeee🥹 dziarkę wykonała @bbs_tattoos

♬ original sound – pszczolkax🐝

Ten profil po prostu do mnie przemawia. 20-letnia Julia ma dar do opowiadania, a jej tiktoki z mówionymi historiami są jak mini podcasty, niezależnie od tego, czy opowiada o wyjściu na kawę, nowym tatuażu, czy też może o zmianie nastawienia do życia. Ponadto interesuje ją aktorstwo, więc jeśli również jesteście theatre kids z pewnością docenicie profil @pszczolkax.

@wickedwans

Choć to konto możemy zaliczyć do cosplayowej części apki TikTok, to nie mogę wam go nie polecić. To jaką pracę Wanesa wkłada w każdy film (od stylizacji, przez grę aktorską, aż po montowanie) jest imponujące. Możecie znaleźć u niej cosplaye Wednesday, Evelyn Hugo, Barbie czy jej specjał, czyli Chloe z Miraculous. Pomimo dużej ilości kontentu. jaki wrzuca, łatwo odnaleźć się na jej koncie, bo wszystko jest rzetelnie opisane. Dlatego jeśli chcecie znaleźć jej recenzję prostownicy czy którąś z cosplayowych opcji, to nie poczujecie się zbici z tropu!

@basia.sas

Zdecydowanie konto dla clean look girls. Zacznę od samego wyglądu profilu Basi, który utrzymany jest w beżowych i szarych tonach. Dostaje za to ode mnie pierwszy plus na starcie. Nie ocenia się książki po okładce, ale tutaj zdecydowanie to zrobiłam i się nie zawiodłam. Jej tiktoki składają się z trendujących dźwięków i dobrych opisów – o terapii, o tym, co je w dzień czy jak się ubiera. Bardzo ciekawy i myślę, że dla wielu z was komfortowy kontent.

TikTok: @justyna.lis

@justyna.lis

Chodźcie na IG: justynaliscom 🙋🏻‍♀️ #dc #dlaciebie #selflove

♬ son original – SHIMMYA

To taka starsza dobra siostra. Do wakacji coraz mniej czasu i boicie się, że nie zdążycie zrobić idealnej sylwetki? Justyna pokaże wam, że idealna sylwetka nie istnieje i zamiast skupiać się na dietach, macie czas do wakacji, żeby pokochać swoje ciało. Nie zabraknie u niej porad beauty, motywacyjnych tiktoków i widoku szczerego, uśmiechniętego człowieka. To zdecydowanie treści, które są approved na rok 2023!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone