Czytasz
Leosia wyrzucona z Internaziomali, szał premier… Dzieje się w naszym rapie

Leosia wyrzucona z Internaziomali, szał premier… Dzieje się w naszym rapie

Leosia wyrzucona

Szok i niedowierzanie, ale w tym raprzeglądzie rzeczywiście będzie trochę o muzyce. Nie zabraknie też jednak aferek: Leosia wyrzucona z Internaziomali, Bibič opuszcza GM2L…

Leosia wyrzucona z ekipy Żabsona?

Jakiś czas temu rapowy internet obiegła plota, że Leosia porzuciła Żabsona i jego świtę, żeby wydawać się sama. Jak się niedawno okazało, scenariusz jest wprost odwrotny. Leokadia miała zostać wyrzucona z ekipy Żaby! Jako potwierdzenie załączamy jej komentarz opublikowany na fanowskiej grupie, który wyjaśnia, jak to wyglądało z jej perspektywy:

Leosia wyrzucona
Leosia wyrzucona z Internaziomali

Jak widać, młoda gwiazda relacjonuje, że w zasadzie nie miała nic do gadania. Sam raper wciąż w żaden sposób nie skomentował sprawy, ale raczej powinien. Tu jeszcze może się dziać.

Szał premier

Wreszcie nie możemy narzekać na posuchę w rapsach! W ciągu paru ostatnich dni zostaliśmy wręcz zalani singlami. Nowym utworem uderzył m.in. Kaz Bałagane, zapowiadając swój preorder ze stylową, szlafrokową okładką. Nówkę wypuścił też Kuban. I to nie sam, bo ze Szpakiem na refrenie. Co więcej, ogromne kroki poczynił również ReTo, który niemal za jednym zamachem opublikował singiel, zapowiedział powstanie nowego labelu i ogłosił trasę koncertową! Jakby tego było mało, koncerty ogłosił też Young Igi, przy okazji publikując dodatkową EP-kę, która zawiera chociażby zleakowany dawno temu numer z schafterem. Niebywałe.

Kanye widziany pierwszy raz od 23 dni

W grudniu świat obiegła informacja, że poprzedni menadżer Kanye, Thomas St. John, chce wnieść pozew zaskarżający go o niezapłacenie półtorarocznego wynagrodzenia za doradztwo finansowe, które mu zapewniał. Mężczyzna chciał pozwać artystę na cztery i pół miliona dolarów, ale… nie mógł go nigdzie zlokalizować. Były menago zapowiedział również, że wynajmie specjalistów do wytropienia Ye. W końcu po 23 dniach Amerykanin został zlokalizowany przez kamery monitoringu w Los Angeles. Biedny Kanye, nawet jak akurat nic nie odjebuje, to i tak odjebuje.

Aaa, podobno wziął również ślub. Rozmach.

May be an image of 1 person, standing and footwear
Źródło: Hype

Bibič opuszcza GM2L

Raper zakończył współprace z GM2L Malika Montany i tym samym rozpoczyna samodzielne wydawanie swojej muzyki dzięki wykorzystaniu narzędzi Mugo.

Sprawdź też
bambi płyta

Sam Bibič skomentował całą sytuację w taki sposób:

Każdy początek ma swój koniec. Dziękuje za 2 lata współpracy, światło oraz możliwości, dla Malika Montany i całego GM2L. Jestem wdzięczny za to dla mnie zrobiłeś w muzyce i po za. Najwyższy czas zacząć nowy rozdział w karierze o której będę was informował na bieżąco

Warto podkreślić, że raper wydał przez dwa lata… pięć piosenek 🙃

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone