Czytasz
To jest news! Charli XCX nagra nowy album podczas lockdownu

To jest news! Charli XCX nagra nowy album podczas lockdownu

Charli XCX

Każdy z nas stara się wykorzystać ten specyficzny na swój sposób. Niektórzy mogą wreszcie odpocząć za wszystkie czasy, inni dają się ponieść fantazji i kreatywności. Do tej drugiej grupy zaliczyć możemy Charli XCX – artystka zapowiedziała bowiem wydanie nowego albumu.

Charli XCX od początku częściowego lockdownu na Wyspach aktywnie udziela się na Instagramie i w szeroko pojętym internecie. Oprócz pamiętniczka i przemyśleń, którymi się z nami dzieli, mogliśmy też regularnie oglądać jej pogawędki ze znakomitymi osobistościami na relacjach lajw. Wczoraj Brytyjka zapowiedziała, że już za miesiąc z kawałkiem – a dokładnie 15 maja – światło dzienne ujrzy jej kolejny krążek How I am Feeling Now. „I’m only going to be able to use the tools I have at my fingertips to create all music, all artwork, all videos… everything—in that sense, it’ll be very DIY” – zapowiedziała. Zniknięcie postów z jej instagramowego profilu i czarna dziura w wyróżnionej relacji, może sugerować, że przed nami zupełnie nowa era w karierze XCX.

Wokalistka zajawiła także organizowanie video konferencji z fanami, których będzie pytać o ich oczekiwaniach względem nadchodzących nowości. Każdy z nas będzie mógł zatem na bieżąco przyglądać się procesowi twórczemu, a nawet zasugerować, co chętnie usłyszałby na albumie. Po tym, co usłyszeliśmy na wydanym w ubiegłym roku Charli, już nie możemy doczekać się efektu końcowego!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają

Sprawdź też
Nagrywki Pani Szydłowskiej Szydłowska Empik Music sanah Mery Spolsky podcast nowość

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone